Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Відпрацювання після коледжу

26.08.2015 21:02
Доброго дня! Я закінчила у минулому році медичний коледж,на бюджетній основі навчання.
мені потрібно відпрацювати 3 роки. рік я вже відпрацювала.
Чи я можу я зараз звільнитися з роботи якщо працюю на 0,5 ставки та піти на роботу в "ПРИВАТНУ КЛІНІКУ"???
г. Красилов



Ответы юристов

0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 26.08.2015 21:46

Стаття 39 КЗпП України: "Строковий трудовий договір (пункти 2 і 3 статті 23) підлягає розірванню достроково на вимогу працівника в разі його хвороби або інвалідності, які перешкоджають виконанню роботи за договором, порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного або трудового договору та у випадках, передбачених частиною першою статті 38 цього Кодексу" - 1/2 окладу є (як вбачається) порушенням угоди, укладеної Вами при направленні на цю роботу. Подавайте заяву про звільнення через 2 тижні з розрахунком та видачею трудової книжки; до речі, вихідна допомога вцьому випадку складає не менше 3-місячного заробітку (це вже на Ваш розсуд).


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 26.08.2015 21:29

А чому Ви працюєте саме на 0,5 ставки? Якщо це - Ваше особисте бажання, то вимагати звільнення Ви не можете. Якщо ж мед. установа не в змозі забезпечити Вам повну ставку, тоді є підстава вимагати звільнення.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?