Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Самовільно встановлена душова

07.08.2015 23:34
Доброго дня! Ми в квартирі, в якій немає ванни (кавалерка, заг. пл 14 кв. м), встановили душовий гідробокс (90*90). Водовідвід об'єднали з умивальником. Тепер ЛКП прислали попередження " Зобов'язує Вас, на протязі місяця зібрати повний пакет документів і здати на міжвідомчу комісію для прийняття рішення по самовільно встановленому ДФК. В іншому випадку, Ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення правил користування жилими приміщеннями." Ні печатки, ні дати на попередженні не вказано. Чи є законна підстава для претензій від ЛКП, якщо квартира приватизована?
г. Львів



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Черниченко Анатолий
юридическая компания
Ужгород
ответил 08.08.2015 01:42
Якщо хочете перепланувати квартиру, звертайтеся у міжвідомчу комісію при райадміністрації (за місцем проживання) Там нададуть перелік документів, який необхідно зібрати. Технічний паспорт на перепланування виготовляє Бюро технічної інвентаризації. Після цього міжвідомча комісія надає дозвіл на перепланування, який затверджує голова райадміністрації.     Наприкінці 2009 року Кабінет Міністрів прийняв постанову «Деякі питання надання дозволів на виконання підготовчих та будівельних робіт». Документ покликаний полегшити дозвільні процедури з приводу дрібних перебудов житлових приміщень. Питання для наших людей – актуальне, оскільки навіть незважаючи на кризу, мода на євроремонти і різноманітні перепланування не минає.     Зміни в законодавстві, прийняті Кабміном, – незначні і фактично узаконюють те, що ми й так бачимо на кожному кроці, коли люди, наприклад, об’єднують ванну з туалетом, вбудовують шафи-купе, роблять арки в кімнатах. Зрозуміло, новий документ нікого не позбавляє від дотримання архітектурно-планувальних вимог та державних будівельних норм. Як і раніше, суворо заборонено чіпати капітальні (несучі) стіни. Але тепер можна не погоджувати з місцевими органами Державної архітектурно-будівельної інспекції ряд удосконалень.   Нова постанова не позбавляє від необхідності отримувати погодження від різних відомств на проект перепланування квартири. Санкції за самовільну перебудову квартири залишилися старими – штраф від 17 до 51 гривні (згідно зі 150 статтею Адміністративного кодексу України), а стаття 100 Житлового кодексу наказує повернути житло до первинного вигляду за рахунок правопорушника. Необхідний перелік документів для узаконення перепланування:   • квитанція за оплату послуг;   • довідка з місця реєстрації (видається ЖЕКом);   • заява всіх повнолітніх співвласників на ім’я голови районної адміністрації, підписи яких затверджені балансоутримувачем (ЖЕКом);   • акт обстеження помешкання експлуатуючою організацією (ЖЕКом);   • подати правовстановлювальні документи (договір купівлі-продажу, технічний паспорт, витяг справ з реєстру);   • розробити проектні пропозиції у ліцензованій проектній організації;   Залежно від конкретної ситуації, потрібно подати інші документи, наприклад:   • складання акту обстеження технічного стану приміщення експлуатуючою організацією.   • поверховий план (з суміжними поверхами); Проводячи перепланування можна: • розширювати площу житлових кімнат за рахунок коридорів і допоміжних приміщень;     • збільшувати санвузол шляхом об’є­д­на­н­ня ванної кімнати та туалету і приєднання частини коридору;   • робити отвори в стінах (некапітальних) між різними приміщеннями;   • влаштовувати з кухні і суміжної з нею кімнати їдальню шляхом демонтажу перегородки;   • переносити вхідний отвір у квартиру і закладати або ж прорубувати вікна    (не в капітальних стінах).     При переплануванні категорично забороняється:     • збільшувати площу санвузла за рахунок приєднання до нього частини житлових приміщень;   • об’єднувати лоджії і балкони з іншими приміщеннями шляхом розбирання стін;   • переносити на лоджії або балкони батареї центрального опалення;   • демонтувати вентиляційні канали та короби;   • видаляти в процесі ремонту звукоізолюючі підстави підлог;   • об’єднувати квартири по вертикалі з повним або навіть частковим демонтажем міжповерхових перекриттів.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?