Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Дарственная на землю

28.07.2015 00:32
Есть земельный участок. На нем идет строительство дома . Все документы на землю, проект дома, разрешение на строительство оформлены на мужа. Может ли он сейчас подарить участок с недостроем своей супруге? Какие возможны нюансы?



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 02.08.2015 12:45

Можно оформить брачным договором как собственность жены.


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 28.07.2015 12:14

Участок с недостроем можно подарить, но для этого сначала в регистрационной службе нужно зарегистрировать право собственности на объект незавершенного строительства.


0
фото
Off-line Слымак Татьяна
адвокат
Киев
ответил 28.07.2015 01:04

Предметом договору дарування може бути будь-яке майно (як індивідуально визначені речі, так і речі, визначені родовими ознаками), не вилучене з товарообороту і яке може бути у власності особи, якій воно дарується. Дарунком можуть бути рухомi речi, в тому числi грошi та цiннi папери, а також нерухомi речi, а також майновi права, якими уже володiє дарувальник. 

Письмова форма є обов’язковою для дарування майнового права та дарування з обов’язком передати дарунок у майбутньому (в разі недодержання письмової форми цей договір є нікчемним), а також для дарування рухомих речей, що мають особливу цінність, хоча передання такої речі за усним договором також є правомірним, якщо тільки суд не встановить, що обдаровуваний заволодів нею незаконно. Письмова форма з нотаріальним посвідченням необхідна для договору дарування нерухомої речі й валютних цінностей на суму, що перевищує п’ятдесятикратний розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. При укладенні договорів дарування слід також додержуватися спеціальних правил, встановлених для відчуження частки у спільному майні, тощо.

ОПОДАТКУВАННЯ ПРИ ДАРУВАННІ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА

При нотаріальному посвідченні договору дарування, нерухомого майна одноразово оплачується: 1). Плата в розмірі державного мита - 1% від суми договору, але не нижче оціночної вартості розрахованої уповноваженим органом; 2). Податок з доходу фізичних осіб:

Кошти, майно, майнові чи немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються за правилами для оподаткування спадщини 

0 % - Вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення
батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені

Податковий кодекс України

п. 174.6



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?