Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Які мають бути виплати дітям сиротам після заінчення вузу в яких є діти до 3 р.

18.07.2015 09:53
Доброго дня.Я закінчила Житомирський інститут медсистринства в цьому році.По зпкону я зі своєї сторони повина відробити 3 роки так як я навчалася на державному.Також в мене є статус сироти і по закінченю інституту мені повині виплатити грошову допомогу.Але там мені сказали що я повина влаштуватися на роботу принести довідку що я там дійсно працюю а тіки тоді вони через якийсь час нарахують кошти.Моя знайома з біржи труда дала мені лист саме про те якщо я дитина мирота і якшо в мене є дитина якій нема 3 роки то вони мені повині дати ці гроші не залежно від того чи я влаштувалася на роботу.Дитина в мене є їй 2 роки.Коли я про це сказала срціальному педагогу вона мені відповіла що нічого не щнає я повина робити так як вони сказали.Чи це повино так бути як вони сказали чи дійсно є такий закон шо передбачає виплату якщо є дитина якій нема 3 роки.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Война с коллекторами, как не дать себя в обиду
Война с коллекторами, как не дать себя в обиду
Самым страшным словом, для многих должников, является – коллектор.  Факторинг в Украине явление довольно...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Что делать, если у вас просрочка по кредиту?
Что делать, если у вас просрочка по кредиту?
В случае, если у вас кредит с открытыми просрочками по платежам и банк подает на вас в суд - обязательно напишите...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
заберет ли банк деньги с депозита за кредит и может ли банк забрать автомобиль и как этого избежать
заберет ли банк деньги с депозита за кредит и может ли банк забрать автомобиль и как этого избежать
В этом ролике мы продолжаем отвечать на Ваши вопросы в контексте бесплатной онлайн консультации. Проблемы с банками...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – что же Вас ждет если Вы проиграли суды банку или прошли сроки подачи жалобы...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Банк подает в суд за неуплату кредита. Что делать? - Сергей Панасюк
Банк подает в суд за неуплату кредита. Что делать? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – что же Вас ждет если Вам пришло письмо из суда (о неуплате кредита) Если...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Петров Алексей
юрист
Харьков (также Киев (вся Украина))
ответил 18.07.2015 11:50
ответ исправлен 18.07.2015 11:50

Доброго дня. Відповідно до ч. 7 ст. 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Випускники навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються за рахунок навчального закладу або відповідної установи у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, одягом і взуттям, а також одноразовою грошовою допомогою в розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку. Згідно п. 5 Постанови Кабінету міністрів України № 226 від 05.04.1994 "Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування" діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), на період навчання у загальноосвітній школі забезпечуються безплатно шкільною і спортивною формами, обідами, у вищих навчальних закладах і професійних навчально-виховних закладах - обідами і гуртожитком. При працевлаштуванні після закінчення навчального закладу їм виплачується одноразова грошова допомога в розмірі шести прожиткових мінімумів, а також видається одяг і взуття на суму не менш як 16 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За бажанням випускникам навчальних закладів може бути виплачена грошова компенсація у розмірі, необхідному для придбання одягу і взуття.

Однак, дійсно існує позиція Міністерства освіти України про те, що виплата одноразової грошової допомоги може здійснюватись без дотримання умови працевлаштування за таких поважних причин
1) встановлення інвалідності 1 або 2 групи, внаслідок чого випускник не може виїхати на роботу за призначенням; 
2) якщо випускник - вагітна жінка; жінка, яка має дитину у віці до трьох років, або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку); 
3) випускникам навчальних закладів, призваним на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування;
4) особам, які закінчили навчальний заклад, та звернулися за сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості і зареєстровані як такі, що шукають роботу.

Таким чином, пропоную Вам скористатися двома варіантами вирішення Вашого питання:

1. Візьміть будь ласка у Вашої подруги лист, про який Ви згадували у своєму запитанні, та посилаючись на цей лист та норми права, наведені мною вище, зверниться із скаргою до місцевої прокуратури. Одночасно можете направити такою ж скаргу до Міністерства освіти України.

2. Зверніться до державної служби зайнятості та зареєструйтесь як така особа, що шукає роботу. Візьміть довудку про перебуванні на обліку та спробуйте знову звернутись до інституту за виплатою Вам допоги.

Зазначені варіанти, на мою думку, можна реалізовувати параллельно.




закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?