Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Договір на послуги ЖКГ

29.10.2013 12:09
Чи маю я право вимагати уклдаення зі мною - споживачем договіру на надання комунальних послуг, щоб чітко встановити обов'язки комунального підприємства.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Лифар Дмитро
адвокат
Киев
ответил 04.11.2013 09:17

да


0
фото
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 29.10.2013 13:08

да имеете право, смотрите комменты ильи кундиус


0
фото
Off-line Нурієв Самір
юрист
Борисполь
ответил 29.10.2013 13:05
ответ исправлен 29.10.2013 13:05

Наскільки я знаю, бо працював юристом в ЖЕКу, то вони самі вимагають укладення договорів з споживачами.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 29.10.2013 12:20
ответ исправлен 29.10.2013 12:21

Відповідно до ст. 1 «Визначення термінів» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 р. (N 1875-IV) (далі– Закон):               

«комунальні послуги -  результат  господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням,  опаленням,  а   також   вивезення   побутових відходів у порядку, встановленому законодавством»;

«виконавець -  суб'єкт  господарювання,  предметом  діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги  споживачу  відповідно до умов договору»;               

«споживач - фізична чи юридична особа, яка  отримує  або має намір отримати житлово-комунальну послугу»;

Згідно ч. 1 та ч. 2 ст. 19 Закону, «відносини  між  учасниками договірних відносин  у  сфері житлово-комунальних послуг здійснюються  виключно  на договірних засадах».               

Учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник».

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 Закону,  «виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором».        

Таким чином, у разі надання виконавцем житлово-комунальних послуг споживачам, між виконавцем та споживачами обов’язково повинен укладатись відповідний договір про надання житлово-комунальних послуг. При цьому обов’язок щодо розроблення такого договору покладається саме на виконавця таких послуг.

Крім того, відповідно до ч.1 ст.32 Закону, «плата за житлово-комунальні  послуги  нараховується щомісячно відповідно до умов договору».  

 

Таким чином Ви маєте всі підстави вимагати укладення договору про надання житлово-комунальних послуг.

 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?