Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Безкоштовна правова допомога свідку

30.06.2015 16:58

Доброго дня!

Цікавить таке питання:

Відповідно до ст. 14 ЗУ "Про безоплатну правову допомогу" не передбачено, що свідок має право саме на безоплатну допомогу.

Проте, в мережі інтернет є дуже багато відсилань до цієї статті із зазначенням того, що свідок має право на безоплатну допомогу.

http://svoboda.te.ua/kryminal/bude-spravedlyvishe-i-po-ljudsky-komu-dopomozhe-bezoplatnyj-advokat.html - власне, хотіла б ще наголосити на не менш важливому: право на безоплатного адвоката матиме свідок у кримінальному процесі. Не секрет, що правоохоронні органи почасти вдаються до певних маніпуляцій: допитують людину як свідка, а згодом оголошують їй підозру. Адвокат, якого нададуть свідку, не допустить цього.   http://dniprojust.org.ua/news/848.html - місцеві центри забезпечуватимуть організацію надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях із 1 липня 2015 року, як це передбачено Законом України «Про безоплатну правову допомогу».   http://busknew.blogspot.com/2015/06/blog-post_99.html -  з 1 липня 2015 року розпочинається процес надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях відповідно на підставі закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу».   http://hromadskeradio.org/2015/04/08/pro-te-yak-pratsyuye-sistema-bezoplatnoyi-pravovoyi-dopomogi-na-prikladah-v-tsifrah-u-korisniy-informatsiyi/ - з 1 липня 2015 року БПД вторинна надаватиметься усім суб’єктам, у тому числі у цивільних і адміністративних справах, потерпілим і свідкам у кримінальних впровадженнях у повному обсязі.    Будь ласка, допоможіть розібратися на якій підставі з 01.07.2015 року свідки матимуть право на БПД.   Дякую!
г. КиевВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной...
Панасюк Сергей (юрист)
+380633483213
г. Киев

Еще нет ответов юристов

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?