Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

В КАКОМ РАЗМЕРЕ ШТРАФ?

25.06.2015 19:37
нам присудили штраф в размере пятисот необлагаемых налогом минимальных доходов граждан, сколько это в гривнах нынче и как это будут выщитывать у мужа с заработной платы, есле он работает на шахте, и еще у нас двое малолетних детей и я не работаю тоже.


Комментарии автора вопроса

25.06.2015 19:38
нам присудили штраф в размере пятисот необлагаемых налогом минимальных доходов граждан, сколько это в гривнах нынче и как это будут выщитывать у мужа с заработной платы, есле он работает на шахте, и еще у нас двое малолетних детей и я не работаю тоже.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Жорова Наталія
юридическая компания
Киев
ответил 25.06.2015 20:34
  МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 74/5 від 15.12.99 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
15 грудня 1999 р.
за N 865/4158

Про затвердження Інструкції про
проведення виконавчих дій
7. Звернення стягнення на заробітну плату та інші види
доходів боржника
7.1. Умови звернення стягнення на заробітну плату та інші
доходи боржника 7.1.1. Стягнення на заробітну плату (заробіток), пенсію,
стипендію та інші доходи боржника звертається за відсутності в
боржника коштів на рахунках у банках та інших кредитних установах,
відсутності чи недостатності майна боржника для повного покриття
належних до стягнення сум, а також при виконанні рішень про
стягнення періодичних платежів та стягнень на суму, що не
перевищує двох мінімальних розмірів заробітної плати. ( Пункт
7.1.1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції
N 40/5 ( z0427-05 ) від 21.04.2005 ) 7.1.2. При виконанні в примусовому порядку виконавчих
документів про стягнення сум боргів, що перевищують двох
мінімальних розмірів заробітної плати, державний виконавець у
першу чергу перевіряє наявність коштів на рахунках боржника в
банках та інших кредитних установах шляхом проведення запитів, а
також перевіряє майновий стан боржника. ( Пункт 7.1.2 із змінами,
внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції N 40/5
( z0427-05 ) від 21.04.2005 ) 7.1.3. Виконавчі документи направляються за місцем роботи
боржника, отримання ним пенсії, стипендії чи інших доходів для
проведення стягнення в передбаченому законом порядку.
7.2. Відрахування із заробітної плати (заробітку), стипендії
боржника { Пункт 7.2 із змінами, внесеними згідно з Наказом
Міністерства юстиції N 170/5 ( z0322-07 ) від 10.04.2007 } 7.2.1. Відрахування із заробітної плати (заробітку) чи
стипендії громадян проводить адміністрація підприємств, установ і
організацій на підставі надісланих їм державним виконавцем
виконавчих документів та розпорядження (додаток 32). { Пункт 7.2.1
із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції
N 170/5 ( z0322-07 ) від 10.04.2007 } 7.2.2. Якщо боржник змінить місце роботи або місце проживання
чи навчання, то підприємства, установи, організації, які отримали
виконавчий документ, повертають його не пізніш як у 3-денний строк
державному виконавцеві з відміткою про нове місце роботи,
проживання чи навчання боржника, якщо воно відоме, а також
повідомляють про проведені ними стягнення періодичних платежів за
виконавчими документами. У разі неподання зазначених відомостей з
неповажних причин винних у цьому посадових осіб може бути
притягнуто до відповідальності, передбаченої статтею 88 Закону
( 606-14 ). 7.2.3. Звернення стягнення на пенсії провадиться відповідно
до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне
страхування" ( 1058-15 ). { Пункт 7.2.3 із змінами, внесеними
згідно з Наказом Міністерства юстиції N 170/5 ( z0322-07 ) від
10.04.2007 } 7.2.4. Виконавчі документи за місцем виконання зберігаються в
сейфах, вогнетривких шафах. 7.2.5. Порядок стягнення суми боргу, розмір відрахування
визначаються державним виконавцем у розпорядженні, що
направляється разом з виконавчим документом, про що в копії
повідомляється стягувачеві. Якщо боржник отримує декілька видів доходів, то дублікати
виконавчих документів направляються із розпорядженнями державного
виконавця до бухгалтерій підприємств, установ, організацій для
звернення стягнення на заробітну плату боржника. У разі
направлення декількох виконавчих документів до бухгалтерії одного
підприємства, установи, організації державний виконавець щодо
кожного виконавчого документа направляє розпорядження. 7.2.6. Самостійно змінювати порядок стягнення суми боргу та
розмір відрахування адміністрації підприємств, установ,
організацій не мають права. 7.2.7. При поверненні виконавчих документів у зв'язку із
звільненням боржника з роботи у відповідних графах виконавчого
документа робиться запис про утримання суми боргу, а в разі
стягнення періодичних платежів - про час їх утримання та розмір
заробітної плати за останні три місяці. Цей запис завіряється
підписами відповідальних осіб та скріплюється печаткою. У
супровідному листі до виконавчого документа адміністрація зазначає
нове місце роботи чи навчання боржника, його місце проживання,
якщо вони відомі. Копія супровідного листа направляється стягувачу
до відома. 7.2.8. Передача виконавчого документа сторонам (третім
особам) на руки забороняється.
0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 25.06.2015 19:42

17 Х 500 = 8 500 грн.

Стягується з отримуваного доходу (розстрочка виконання рішення) або добровільно-одразу і у 100% розмірі, а за відсутності таких попередніх дій, стягнення відбувається за рахунок майна боржника (в т.ч. стягнення можливе за рахунок спільного сумісного майна подружжя).

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?