Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи повинен я платити за огляд вентляційних каналів?

15.06.2015 15:35

Прийшли люди, сказали «перевірка вентиляції", зайшли в квартиру, зазирнули в вентиляційний канал, дали непонятну писульку і сказали плати 70 грн. Я сказав що оплачу в банку, дали другу писульку, з рахунком якогось приватного підприємства, і пішли незадоволені. Згідно з постановою від 5 липня 2006 року, такі послуги є безкоштовними. Чи повинен я платити за огляд вентляційних каналів?


г. Добромиль

Комментарии автора вопроса

15.06.2015 16:21
прийшли два дядьки, один з журналом де записав прізвище і номер квартири, другий з пропелером яким він там шось німи вимірював.
той що з журналом написав на листочку з печаткою, "перевірка вентиляційних каналів, оплата 70грн", я сказав що оплачу в банку, дали другу писульку, з рахунком ПП Казаков, і пішли геть, а сиджу думаю що робити.

15.06.2015 15:39
прийшли люди, сказали "перевірка вентиляції", зайшли в квартиру, зазирнули в вентиляційний канал, дали непонятну писульку і сказали плати 70 грн. я сказав що оплачу в банку, дали другу писульку, з рахунком якогось приватного підприємства, і пішли незадоволені.
згідно з постановою від 5 липня 2006 року, такі послуги є безкоштовними.
Чи повинен я платити за огляд вентляційних каналів?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Михов Владимир
Арциз
ответил 24.06.2015 16:15

Если в тарифе за потребляемый газ или в тарифе за обслуживание домов заложено обслуживание дымовых и вентиляционных каналов тогда платить не надо а если нет тогда надо платить


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 15.06.2015 16:30
ответ исправлен 15.06.2015 16:32

15.06.2015 16:21 

Раджу свої думки перевести в іншу площину!

На майбутнє, без їх (від контори) офіційного і письмового звернення на Ваше ім'я та щодо проведення певного виду робіт (огляду, ремонту, тощо) Вашої оселі, взагалі не пускати, бо право приватної власності не порушне...маєте підстави навіть двері не відчиняти!

Розумієте хід думок? :-)


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 15.06.2015 16:02
ответ исправлен 15.06.2015 16:03

Ні, бо послуги, пов’язані з транспортуванням природного газу, в тому числі, перевірки димових і вентиляційних каналів, надаються за рахунок витрат газорозподільних підприємств (п.16 Правил).

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2246-99-%D0%BF

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
Off-line Муравйов Олег
юрист
Киев
ответил 15.06.2015 15:51

Я б не платив.

До речі, перегляньте свій договір з ЖЕКом (там є додаток послуг). В цьому додатку Ви знайдете таку послугу - як обслуговування вентиляційних каналів, тому Ви вже за це сплачуєте все життя.


0
фото
Off-line Григоржевский Максим
юридическая компания
Одесса
ответил 15.06.2015 15:50

А можно подробнее. Какие люди приходили? от какой организации? что за "писульки" они Вам дали? 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?