Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Долг по кредиту в банке

15.06.2015 09:45
Кредит в банке.Сейчас осталась без работы и задолженность 1 месяц.С банка звонят и требуют оплатить. Говорю что сейчас нету денег и работы, оплачу как только найду чем.У меня нету ни своего жилья ни чего либо, я сирота и у меня ребенок 5 лет. Но их это не волнует.До этого я исправно платила 2 года. Какие последствия меня ожидают пока я не найду чем заплатить?
г. Киев



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Как выиграть суд у банка. Это реально? - Сергей Панасюк
Как выиграть суд у банка. Это реально? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – как можно выиграть суд у банка по кредиту Необходимо понимать, что Вы...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – что же Вас ждет если Вы проиграли суды банку или прошли сроки подачи жалобы...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Банк угрожает, что делать?
Банк угрожает, что делать?
На Ваши вопросы отвечает: Сергей Анатольевич Панасюк  Доктор философии в области права (к.ю.н.) глава правления...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
заберет ли банк деньги с депозита за кредит и может ли банк забрать автомобиль и как этого избежать
заберет ли банк деньги с депозита за кредит и может ли банк забрать автомобиль и как этого избежать
В этом ролике мы продолжаем отвечать на Ваши вопросы в контексте бесплатной онлайн консультации. Проблемы с банками...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Что делать, если у вас просрочка по кредиту?
Что делать, если у вас просрочка по кредиту?
В случае, если у вас кредит с открытыми просрочками по платежам и банк подает на вас в суд - обязательно напишите...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 15.06.2015 11:55

Підтриму колег, також рекомендую Вам взяти довідку з колишньої роботи з інформацією про зп за остані 6 місяців та звернутися до центру зайнятості і отримати статус безробітної.  Також з чоловіка (колишнього) аліменти треба витребовувати. У разі, якщо Ви матір одиначка, рекомендую ще і такий варіант. Щоб жінка могла оформити допомогу матері-одиначки, вона подає необхідний пакет документів у відділ праці та соціального захисту населення (ОТСЗН). Ці організації є в кожному місті, а якщо у Вашому невеликому населеному пункті такого органу немає, то Вам потрібно звертатися до районного органу. 

Перелік документів для подачі:

  • заява про призначення допомоги за формою Мінсоцполітики;
  • виписка з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження дитини, видана відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини в актовому записі про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або документ про народження, видані компетентним органом іноземної держави, в якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем проживання сім'ї (в ЖЕКу). Якщо мама знімає квартиру, то можна звернутися до органу праці та соціального захисту населення і їх представник відвідає родину за місцем проживання і складе акт із зазначенням факту проживання дитини з матір'ю. 

Виплата допомоги здійснюватиметься щомісячно з місяця подання документів і припиниться при досягненні дитиною 18 років. Для цього Вам нікуди не потрібно ходити, це відбудеться автоматично.

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2811-12&p=1270204897733506

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1751-2001-%EF&p=1270204897733506

Удачи.


0
фото
Off-line Броварська ініціативна група Об'єднання "Самопоміч"
юрист
Бровары
ответил 15.06.2015 10:37

Погоджуюсь з Романом. Як не як, а платити за договором кредиту потрібно буде. Проте, Вам треба не сидіти дома та чекати з моря погоди, а йти до банку та вирішувати дане питання. Ви маєте право, звернутися до банку з заявою на отримання кредитних канікул та на реструктуризацію боргу. Проте чи погодиться банк на такі поступки, він виришує індивідуально з кожним клієнтом. Уникання діалогу з банком  ні до чого не призведе, а тільки борг буде рости все більше та більше, тому краще сходіть та скористайтеся своїм правом, може допоможе.

Успіхів! 


0
фото
Off-line Береговец Роман
юрист
Сумы
ответил 15.06.2015 09:58

Максимум, что вас ожидает - взыскание задолженности, пени и штрафов по кредиту в судебном порядке. Размер последних прописан в вашем кредитном договоре. Пеню и штраф в судебном порядке часто удаётся сократить, при умелом подходе. Нужна будет помощь - обращайтесь.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?