Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Разглашение диагноза

23.10.2013 22:25
имеет ли право врач разгласить диагноз эпилепсии?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Цебак Іван
юрист
Львов
ответил 24.10.2013 09:44

Це питання відносне якщо вашим близьким то так бо це у ваших  інтересах безпеки якщо іншими  то ні хоча у вас специфічний  діагноз і можливо за наказами  моз він повинен це зробити так наприклад лікар повинен  розголосити діагноз віл снід туберкульоз  бо для захисту здоровя інших 


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 23.10.2013 22:32
ответ исправлен 23.10.2013 22:37

Ні! Не може! 

Відповідно до статті 145 УК України передбачена кримінальна відповідальність за розголошеня лікарської таємниці, правда, за умови, що таке розголошення спричинило тяжкі наслідки.

Також це питання врегульвано ст. 40 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я"

Відповідно до ст. 40 вказаного Закону "Медичні працівники та інші особи, яким у зв'язку з виконанням професійних або службових обов'язків стало відомо про хворобу, медичне обстеження, огляд та їх результати, інтимну і сімейну сторони життя громадянина, не мають права розголошувати ці відомості, крім передбачених законодавчими актами випадків.

При використанні інформації, що становить лікарську таємницю, в навчальному процесі, науково-дослідній роботі, в тому числі у випадках її публікації у спеціальній літературі, повинна бути забезпечена анонімність пацієнта".

В будь-якому разі. Ви можете звернутись з позовом до такого лікаря про відшкодування моральної шкоди.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?