Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

ЖКХ пугает штрафом за мусор, который мы, будем бросать в мусорной контейнер

11.06.2015 23:01
Чи має право ЖКХ накладати якісь штрафи?!Ситуація така, відкрили недавно можна сказати філію, або відділення однієї з компаній. Сьогодні прийшов начальник ЖКХ вимагав документи на вивіз сміття. Питався куди ми викидаємо мусор. Пояснили, що ми своє сміття вивозимо службовим трансопртом централізовано, на головний офіс. Компанія заключила договір про вивіз сміття з головного офісу. Начальник ЖКХ вимагав показати йому графік вивозу сміття з нашого відділення, та погрожував, що якщо побачить що хтось з працівників викидає якесь сміття в його мусорний контейнер, то будемо платити штраф в розмірі 5000 грн.Чи має він на це право?!Які законні підстави?!Що можна відповісти і як обгрунтувати відповідь?
г. Тернополь



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Sulzhenko Serhii
юридическая компания
Полтава
ответил 12.06.2015 10:29

Доброго дня! Для початку, спитайте у начальника ЖКХ його документи, наказ на його призначення, а потім повідомте, що хай по всім питанням звертається у письмовій формі до головного офісу. Відділенню ЖКХ ви не зобов’язані відчитуватися за господарську діяльність філії та надавати будь-які звіти та документи, т.я. це не є контролюючий орган. 


0
фото
Off-line Дытынюк Ярослав
юрист
Киев
ответил 11.06.2015 23:22
Доброго дня! Штраф за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів законом дійсно передбачений. Згідно статті 152 КУпАП порушнику – фізичній особі загрожує штраф від 340 до 1360 гривень. Для юридичних осіб він не застосовується. Накладати штраф має право адмін. комісія при виконкомі міської ради. Успіхів!

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?