Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Езда за рудем

09.06.2015 16:26
муж ехал за рулем в нетрезвом состоянии, я беременна на 8 еделе и первому ребенку 2 года, дунул 0,9 промилле, штраф 3400, суда еще небыло, что ожидать??
г. Житомир

Комментарии автора вопроса

09.06.2015 17:45      комментарий относится к Муравйов Олег
а як дізнатись в який суд звертатись?

09.06.2015 17:45
а як дізнатись в який суд звертатись?

09.06.2015 16:56
а що буде якшо ми не заплатим штраф, так як нема змоги, чого чекати?

09.06.2015 16:46
а могут назначить исправительные работы? так как муж не работает, оплатить штраф не может, и еще а когда приходит повестка на суд?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Народний адвокат
Бровары (также Київ, Київська область, вся Україна)
ответил 10.06.2015 10:42
якщо не заплатите штраф у визначений строк то потім сума удвоюється і її будуть стягувати ДВС в примусовому порядку....(можуть з зарплати вирахувати, або за рахунок реалізації майна в тому числі і авто-якщо іншого не має).....
0
фото
Off-line Народний адвокат
Бровары (также Київ, Київська область, вся Україна)
ответил 10.06.2015 10:39
суд буде по місцю реєстрації чоловіка, в суд ввас мають викликати повісткою...але можна і самому в канцелярії суду дізнатись про дату засідання....
0
фото
Off-line Муравйов Олег
юрист
Киев
ответил 09.06.2015 17:17

То на горілку є, а на штраф немає? 

По суті: 

Повістка може не прийти, краще самі поцікавтеся в суді.

Просіть щоб права залишили і у звязку з скрутним матеріальним становищем призначили мінімальне стягнення - 3 400 грн..

Посвідчення вродія в ДАІ не повернуть поки не сплатите.


0
фото
Off-line Народний адвокат
Бровары (также Київ, Київська область, вся Україна)
ответил 09.06.2015 16:53
виправні роботи не передбачені санкцією статті тому може просити арешт застосувати (щоб штраф не платити і права не забрали) але суд наврячи на це піде.....
0
фото
Off-line Муравйов Олег
юрист
Киев
ответил 09.06.2015 16:43

Ті обставини що Ви зазначили ніяким чином не помякшують провини.

Згідно ст. 130 КУАП:

Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, -

тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб і на інших осіб - накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?