Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Замена газового счетчика

23.10.2013 08:15

Здравствуйте! У меня стоит роторный счетчик газа. Он пришел в негодность. По логике я имею право купить такой же и мне его должны заменить. Но в горгазе требуют менять проект и устанавливать счетчик мембранного типа. Эта "радость" обоьдется мне приблизительно в 4500 грн. Правомерны ли действия руководства горгаза? Спасибо





Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 23.10.2013 16:04

требуют - пусть и оплачивают



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 23.10.2013 16:02

У відплвідності до Правил надання населенню послуг з газопостачання, п. 25, вказано, що про порушення в роботі лічильника газу, несправність, виявлення зовнішнього пошкодження лічильника газу або виникнення сумнівів щодо достовірності його показань споживач зобов'язаний невідкладно повідомити газопостачальне підприємство.
Експертиза лічильника газу проводиться відповідно до Положення про проведення експертизи лічильників газу, установлених у споживачів і призначених для обліку природного газу в побуті.
Експертиза проводиться на вимогу і за кошти як споживача, так і газопостачального підприємства.
У разі коли підтверджено факт пошкодження лічильника газу з вини споживача, він відшкодовує вартість перевірки, ремонту та/або встановлення нового лічильника.

Лічильник, вийшов з ладу не з Вашої вини, отже експертиза проводиться за рахунок коштів постачальника послуг.

п. 27 вказаних правил, також зазначає, що у разі коли замість тимчасово вилученого лічильника газу неможливо встановити інший лічильник, газові прилади і пристрої споживача тимчасово підключаються до системи газопостачання без лічильника, про що представниками газорозподільного підприємства складається відповідний акт у двох примірниках, один з яких залишається у споживача.



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 23.10.2013 09:16

Ці питання регулює Постанова КМ Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання, а саме п.16 та 22. Тут важливо хто був ініціатором повірки, ремонту чи заміни. Тобто якщо газове підприємстов проводило повірку свого лічильника та згідно п. 16 вони проводять ремонт чи заміну за власні кошти6 "16-1. Періодична повірка лічильників газу, їх технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюються за рахунок газорозподільного підприємства."

Якщо за заявкою користувача газу то : "16. Послуги з монтажу, технічного обслуговування та ремонту газових приладів і пристроїв, лічильників газу за заявками споживачів оплачуються ними...."

І знову ж таки п 22:"

22. ...Вартість лічильника газу та послуг з його встановлення оплачуються:

у новозбудованому будинку - забудовником (замовником);у разі реконструкції,

капітального ремонту житла - замовником;

у разі встановлення лічильника газу в газифікованому будинку - споживачем.

Лічильники газу можуть встановлюватися також за кошти газопостачальних (газорозподільних) підприємств та за рахунок інших джерел."



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки

Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?