Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Земельна ділянка

02.06.2015 14:37

В мене у власності будинок, а замельна ділянка під ним, у власності сусіда ЩО робити ?



Комментарии автора вопроса

02.06.2015 17:58
ст.119 ЗК говорить про те що такі позови можуть бути предявлені тільки до сільських рад. Чи я не правильно зрозумів?!?!

02.06.2015 15:46
Крім того в позові сусіду про визнання права власності на будинок який знаходиться на його земельній ділянці відмовлео

02.06.2015 15:27
Самочинне будывнцтво.
згыдно з будинковох книги власик почав проживати там з 1945 року.
по спадщині перейшло в 1991, а потім в 2002 року (відомості з будинкової кнги)
ДА сусіда на земельні діланки від 1997 року
технічний паспорт на будинок 2002 року



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 02.06.2015 23:00
Ваш будинок 1945 року побудови не може тепер вважатися самочинним. Сусід не мав права приватизувати землю під Вашим будинком, оскільки цією землею не він користувався. Держ.акт сусіда можна скасувати в судовому порядку. Але з документами треба розбиратись, а це не безкоштовно.
0
фото
FIND
On-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 02.06.2015 18:16

Это не ЗК, это ГК



Контакты: mrphua81@gmail.com; 380958643302 - Звоните
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 02.06.2015 15:48

Тем более, ваша очередь идти в суд :)



Контакты: mrphua81@gmail.com; 380958643302 - Звоните
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 02.06.2015 15:28

Набувальна давність... в суд з позовом про визнання права власності за набувальною давністю... якщо необхідна допомого, звертайтесь



Контакты: mrphua81@gmail.com; 380958643302 - Звоните
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 02.06.2015 15:04

Справді, дивна ситуація... Але, якщо земля законно належить іншому власнику, то Вам треба просити встановити сервітут!


1
фото
Off-line Подкопаєва Ірина
адвокат
Киев
ответил 02.06.2015 14:45

Ответьте как так получилось? Вы купили у соседа только дом, без земли? 

С ув. адвокат Ирина Подкопаева


0
фото
PREMIUM
Off-line Савенко Евгений
юридическая компания
Киев (также Харьков, Днепропетровск, Львов, Житомир, Винница)
ответил 02.06.2015 14:39

Видимо самострой ?



С уважением, Савенко Евгений (063) 641-91-77, (050) 529-68-00
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 02.06.2015 14:38

А теперь поясните, как такое получилось, ибо это противоречит всем нормам права



Контакты: mrphua81@gmail.com; 380958643302 - Звоните
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?