Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Закон "Про відпустки"

27.05.2015 10:18

Добрый день, мой муж служит на контракте, на носу сессия , подошел с вызовом на сессию к военкому , а тот ему отказывает... сессия на месяц, согласно Закону Украины "Про Відпустки" военкомат должен отпустить , как быть в такой ситуации? Спасибо...


г. Малая Виска

Комментарии автора вопроса

28.05.2015 18:26      комментарий относится к Рыбинцев Сергей
як можна вирішити цю ситуацію? щоб було по закону,у чоловіка останні і важливі іспити,щоб не просити академ, буде правильно взяти відпустку на 10 календарних днів?

28.05.2015 17:39      комментарий относится к Рыбинцев Сергей
Військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової військової служби, додаткові відпустки у зв'язку з навчанням, творчі відпустки та соціальні відпустки надаються відповідно до Закону України "Про відпустки". Інші додаткові відпустки надаються їм на підставах та в порядку, визначених відповідними законами України.



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 28.05.2015 17:52

Дуже добре, що ви взяли за основу ЗУ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", приділіть увагу ст.10-1 цього закону та цьому Закону http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/print1404894998740227

І ви побачите, що моя відповідь залишається вірною для вашої ситуації.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 27.05.2015 12:38

Доброго дня! ЗУ "Про відпустки" розповсюджується на громадян України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи (далі - підприємство).

Служба за контрактом не є трудовими відносинами, у вашого чоловіка статус військовослужбовця, тому положення вами зазначеного закону не застосовуються у цьому випадку.

Чи передбачає контракт на проходження служби, який підписав ваш чоловік, на відпуск на сесію?

Якщо не передбачає, военком дозволу недає, то нажаль, залишається просити академ.відпустку в навчальному закладі. 



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?