Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Предприниматель

14.05.2015 23:50
Здравствуйте, я оформлена как частный предприниматель, квед 85.59 могу ли я называть мое предприятие центр образования, без наличия лицензии?
г. Мариуполь

Комментарии автора вопроса

14.05.2015 23:51
скоро открытие нужна помощь



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 15.05.2015 11:20

Доброго дня! В цілому -можете, заборону вам ніхто не дасть.

 Але це буде недобросовісна назва та обман споживачів ваших послуг, і у випадку наявності скарги від споживачів чи встановлення цього факту контролюючими органами (що маловирогідно, але все ж таки можливо), до вас буде висуното вимогу змінити таку назву та вивіску.

В цілому, пораджу все ж таки звернути увагу на характер та зміст ваших послуг, оскільки квед 85.59 включає:

Цей клас включає:

  • освіту, не обумовлену будь-якими рівнями
  • академічне навчання
  • діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни)
  • діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації
  • навчання мовам і навичкам спілкування
  • навчання комп'ютерній грамоті
  • релігійне навчання

Цей клас також включає:

  • навчання рятувальників на воді
  • діяльність шкіл виживання
  • навчання ораторському мистецтву
  • навчання швидкісному читанн

І якщо ваші послуги, наприклад , надаються дітям дошкільного віку, то все ж таки ліцензія необхідна. Зверніть увагу на постанову Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 N 1019 "Про ліцензування діяльності з надання освітніх послуг" - пункт 2.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?