Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Право на землю участника АТО

06.05.2015 11:00
Мій чоловік цілий рік був в АТО. У нас є земельна ділянка, де ми будуємо будинок - вона по документах стоїть на мені. Землі біля будинку 0,50га. Ми користувалися усією цією землею. Але приватизовано було тільки 0,25га. Сільська рада не повідомивши нас про те, що забирає ті другі 0,25га і віддає іншій людині (своїм родичам). Чи можемо ми добитися цю землю на чоловіка, йому як учаснику надається земельна ділянка. До кого можна звернутися? Чи правильно зробила сільська рада не повідомивши нас? Вони ніби дають нам землю, але десь в іншому місці. Нашо мені в іншому місці, коли забрали біля хати. Які права має мій чоловік в цьому випадку?
г. Рівненська область

Комментарии автора вопроса

06.05.2015 11:58
А якщо ту землю забрали і йому не дають, а дають в іншому місці, де нам нетреба. Як можна відвоювати цю землю. Які права має учасник АТО щодо земельних ділянок?



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 06.05.2015 12:18

щодо учасників АТО - це лише рекомендація для розпорядників землі і зачотна галочка в їх роботі! 
Є Земельний кодекс, який гарантує усім громадянам право приватизації. Згідно цього кодексу  привілегій немає ніяким особам, всі рівні в своїх правах.

Ви напишіть таку заяву яку я рекомендую написати і хай на сесії її розглянуть. Нерозглянуть протягом місяця або нададуть відмову - подасте адміністративний позов! Я думаю вони не захочуть судитися.

Якщо комусь іншому передавалася та земельна ділянка, повинно бути щонайменше 2 рішення сесії (1-про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою, 2 - про затвердження документації та передачі землі у власність). Якщо таких рішень нема - це все балачки, на які не потрібно звертати уваги, а робити все згідно закону! 


0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 06.05.2015 11:30

хай в сільську раду чоловік напише заяву про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 25 соток для будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд (присадибна ділянка). До заяви додасть такі документи : викопіювання з карти про місцезнаходження зем.діл. чи інші картографічні матеріали, на яких буде видно місцезнаходження землі, копію паспорту та коду та ін. документи, які Ви вважаєте за потрібними.

Якщо ті 25 соток є рілля то хай пише аналогічну заяву тільки вказує інші цілі використання - "для ведення особистого селянського господарства"

Читайте ч. 6 ст. 118 Земельного кодексу України. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?