Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пасека

05.05.2015 19:10

В праве ли сосед содержать пасеку на своём участке, если они меня беспокоят. Правомерно ли это? На каком расстоянии от жил. Домов можно держать пасеку?


г. Одесса



Ответы юристов

0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 14.05.2015 13:39

Добрий день, 

  Провове регулювання Вашого питання: ЗУ "Про бджільництво"; ЗУ "Про ветеринарну службу"; Інструкція щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затверджено Наказом Головного держаного інспектора ветеринарної медицини 30.01.2001 №9, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2001 р. за № 131/5322; Положення про Департамент ветеринарної медицини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 року №1277 "Питання департаменту ветеринарної медицини".

 Вгідно з ст. 15 ЗУ "Про бджільництво": фізичні та юридичні особи розміщують пасіки на земельних ділянках, які належать їм на правах власності або користування, відповідно до ветеринарно-санітарних правил.

  В п.п.1,4 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл містяться вимоги щодо розміщення і облаштування пасік та відповідно заходи щодо охорони пасік від занесення збудників заразних хвороб бджіл.

  Для перевірки та вирішення Вашої проблеми зверніться в письмовому порядку у відповідності до законодавства України до Державної ветеринарної та фітосанітарної служби та Держсанепідслужби.

З повагою,



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?