Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Как пройти комиссию МСЕК на территории подконтрольной Украине

04.05.2015 19:57

Как пройти комиссию мсек на территории подконтрольной Украине, если я переселенец из Донецка, временно прописан в городе Доброполье, все выплаты получаю там, но на комиссию требуют справки с места работы и характеристики, но они у меня все из Донецка и печати на них днр. Как поступить?


г. Макеевка

Комментарии автора вопроса

04.05.2015 19:57
Как пройти комиссию МСЕК на территории подконтрольной Украине,если я переселенец из Донецка,временно прописан в городе Доброполье,все выплаты получаю там,но на комиссию требуют справки с места работы и характеристики но они у меня все из Донецка и печати на них ДНР.Как поступить?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 04.05.2015 21:45

Закон Украины "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1706-18), ст.7: "10. Внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території мають право на отримання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, безпосередньо у робочих органах Фонду соціального страхування України за фактичним місцем проживання, перебування. Матеріальне забезпечення, страхові виплати призначаються за наявності необхідних документів, що підтверджують право на ці виплати, а в разі їх відсутності - за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування у порядку, встановленому правлінням Фонду соціального страхування України. У разі відсутності в зазначеному Реєстрі необхідних відомостей матеріальне забезпечення, страхові виплати надаються у мінімальному розмірі, встановленому правлінням Фонду соціального страхування України, з наступним перерахуванням сум матеріального забезпечення після надходження документів, що підтверджують право застрахованих осіб на їх надання".

С другой стороны, прохождение МСЭК регулируется "ПОЛОЖЕНН(ям) про медико-соціальну експертизу" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1317-2009-%D0%BF/page) - никаких справок с места работы и характеристик данное Положение не требует (не предусматривает); согласно его п.15 "Комісії проводять своєчасно огляд (повторний огляд) осіб, що звертаються для встановлення інвалідності, ... після пред'явлення паспорта чи іншого документа, що засвідчує особу"; согласно его п.20 "Комісія під час встановлення інвалідності керується Інструкцією про встановлення груп інвалідності, затвердженою МОЗ за погодженням з Мінсоцполітики та Радою Федерації незалежних профспілок України". Соглсано п.1.10. указанной (активной) Инструкции "При огляді у МСЕК проводяться: вивчення документів, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлене захворюваннями, наслідками травм або вродженими вадами, які спричиняють обмеження нормальної життєдіяльності особи; опитування хворого; об'єктивне обстеження та оцінка стану всіх систем організму, необхідних лабораторних, функціональних та інших методів дослідження усіма членами комісії". 

Подайте на имя председателя комиссии (главврача, заведующего лечебным заведением) заявление о незаконности требования истребованных документов или заявите усно с требованием внести заявление в акт обследования.


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 04.05.2015 20:31

Надаєте всі наявні документи із супровідним листом (під розпис) і описом вказаної ситуації.

Вимагаєте або просите письмове реагування або щодо надання Вам відповіді-відмови.

Впевнений, що такої не буде, бо побояться...

Якщо всетаки Вам відмовлять, то єдиним варіантом бачу Ваше звернення з позовом до суду за нормами КАС України протягом 6 місяців. У вказаній установі обов'язково доведете свою правоту!

Зможу допомогти у супровадженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?