Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Тяжкі тілесні побої, забій головного мозгу, трапанація черепа.

03.05.2015 07:29
Доброго дня. Підскажіть,що робити простому селянину, якого тяжко побили і судмедексперт написав у висновку "Тяжкі тілесні побої" 4 тижні тому, робилася внепланова операція в обласній лікарні І.М. Ющенка, трапанація черепа, було видалено крововилив в головному мозкові, внутрішньомозгова гематома, і видалено частину черепа.
Запитання у настопному, Слідчий району викликав постраждалого і заявив -"Потрібно укладати із підозрюваним МИРОВУ". так як немає свідків побиття. Суд назначили після 9-го травня.
Є імовірність що підозрюваного випрадають.
Підскажіть будь-ласка що далі робити простим Українцям в яких ужзе ні віри ні коштів не залишилось, а людина зостанеться на все життя інвалідом.
І якщо Суд випрадає підозрюваного скільки днів у нас е щоб подати апеляцію?
г. чечельник



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 04.05.2015 01:15

Действия лица совершившего преступление, должны быть квалиицированы по ч.1 ст.121 УК Украины.

По такой категории дел, мировые соглашения с подозреваемым (обвиняемым) не заключаются.

Не думаю, что преступника оправдают, разве, что следователь там, что понаписывал в пользу обвиняемого.

Как потерпевшпя сторона, Вы должны были ознакомиться с делом и пранализировать ситуаци.

Если будет оправдательный приговор, то подавайте апелляционную ЖАЛОБУ в суд, в течении 30 дней.

Нужна помощь, обращайтесь.

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 03.05.2015 21:34

Добрий вечір,

  Відповідно до чинного законодавства, а саме: п.3 ст. 469 КПК України, угода про примирення між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у проваджені щодо кримінальних проступків, злочинів невиликої чи середньої тяжкості, та у кримінальних провадженнях у формі приватного обвинувачення.

  Виходячи, виключно, з о пису питання проти Вас був скоєний тяжкий злочин.

 Відповідно до п.1, ч.1 п.7 474 КПК України розгляд щодо угоди провадиться судом під час підготовчого засідання за обов'язковою участтю сторін угоди з повідомленням інших учасників судового провадження.

 Суд відмовляє в затверджені угоди, якщо умови угоди суперечать вимогам даного Кодексу та/або закону, в тому числі допущення неправильна правова кваліфікація кримінального правопорушення, яке є більш тяжким ніж те, щодо якого передбачено можливість укладена угода.

   Таким чином, угода про примирення при тяжких злочинах не може бути затверджена судом.

У такому разі досудове розслідування або судове провадження продовжується у загальному порядку.

Згідно ст. 395 КПК України особа має право подати апеляційну скаргу через суд першої інстанції, який ухвалив судове рішення: -  протягом 30 днів із дня проголошення вироку.

 Порада: зверніться до адвоката в індивідуальному порядку для представництва Ваших інтерасів (потерпілого) в даному кримінальному проваджені в т.ч. в суді.

 Після вивчення всіх наявних матеріалів кримінального провадження адвокат надасть чіткий алгоритм дій та дієві поради відносно Вашої поведінки (дій), як потерпілого в кримінальному провадженні.

З повагою,



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?