Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оскарження акту чиВказівка Головного управління земельних ресурсів

12.11.2012 12:06
Доброго дня!Наше підприємство отримало від Головного управління земельних ресурсів Акт перевірки дотримання вимог земельного законодаства та Вказівку. Чи підлягають оскарженню в судовому порядку зазначені документи у разі незгоди, використовуючи при цьому положення ст. 161 Земельного Кодексу України? Заздалегідь вдячний!



Ответы юристов

0
фото
Off-line Стрыжак Евгений
юридическая компания
Днепропетровск
ответил 12.11.2012 12:58

В даному випадку вам потрібно написати заперечення на акт, а потім отримавши рішення Головного управління земельних ресурсів оскаржити його в судовому порядку.

Також ви не обмежені в адміністративному оскарженні даного рішення до органів місцевого самоврядування та Головного управління земельних ресурсів.

http://pravo-ks.com.ua/ - Юридична компанія «K&S partners».


0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 12.11.2012 12:43

1. Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 17 КАС юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Акт перевірки не має юридичного характеру, оскільки безпосередньо не стосується прав і обов'язків платника податків, не містить обов'язкового для нього припису, а відтак не є правовим актом індивідуальної дії в розумінні п. 1 ч. 2 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України.

У зв'язку із цим можна оскаржити дії по проведенню перевірки, в результаті яких було складено сам акт перевірки, а також дії по викладенню у акті перевірки неправомірних висновків.

Надати заперечення на акт перевірки дійсно можна, однак, ефективністть такого заходу практично дорівнює 0.

2. Стосовно оскарження самого рішення хочу зазначити, що відповідно до ч.1 ст.161 ЗК рішення відповідних органів виконавчої влади з питань земельних ресурсів, органів місцевого самоврядування вступає в силу з моменту його прийняття. Оскарження зазначених рішень у суді призупиняє їх виконання.

Однак, згідно ч.3 ст.11 КАСУ подання адміністративного позову, а також відкриття провадження в адміністративній справі не зупиняють дію оскаржуваного рішення суб'єкта владних повноважень, але суд у порядку забезпечення адміністративного позову може відповідною ухвалою зупинити дію рішення суб'єкта владних повноважень чи його окремих положень, що оскаржуються.

Враховуючи викладене, раджу Вам разом з адміністратвиним позовом заявити обгрунтоване клопотання про зупинення дії оскаржуваного рішення.


0
фото
Off-line Адвокат Андрей Левковец
адвокат
Киев
ответил 12.11.2012 12:15

Згідно ст. 17. КАС підлягають. У разі оскарження рішень у судовому порядку, їх виконання призупинятється. Все чітко написано, питань бути не повинно


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 12.11.2012 12:12

Доброго дня.

Оскаржити у суді ви зможете не сам акт перевірки, а те рішення що УЗР. прийме по цьому акту перевірки.

А на акт перевірки можно надати ваши заперечення.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?