Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Категории потребителей холодной воды

22.04.2015 13:44
К какой категории потребителей относиться ФЛП ведущий хоз.деятельность по месту проживания (офис). Соответственно какой тариф оплаты услуг водоснабжения.
г. Винница

Комментарии автора вопроса

23.04.2015 14:32      комментарий относится к Рыбинцев Сергей
Доброго дня, Фонд житловий. Але, так як люба господарська діяльність, яка ведеться на дому, приносить дохід, автоматично ця обставина переводить нас у категорію споживачів води "інші", ми вже не "населення" і не "бюджетні орг." Водоканал посилається на Закон про ЖКГ №1875-IV і "Правила про надання послуг ..." №360 від 21.05.2005. Де я, в принципі, не знайшов характерисик категорій споживачів, тобто де чітко прописані умови віднесення до тієї чи іншої категорії (окрім бюджетних :) )

22.04.2015 13:44
Грозят штрафные санкции.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 23.04.2015 15:28

Не будь-яка господарська діяльність приносить дохід :) З приводу встановлення тарифів для фіз.осіб/юрид.осіб вже є складена судова практика.

Якщо фонд житловий, якщо договір укладено між постачальником та фізичною особою (власником нерухомості), то що саме робить власник нерухомості в своїй же нерухомості, для постачальника води значення не має і мати не повинно.

Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (затвердженопостановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630; далі - Правила) регулюються відносини між суб'єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальних послуг (виконавцем), і фізичною та юридичною особою, яка отримує або має намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (споживачем).

Відповідно до ст. 8 Правил ці послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Доки договір укладено між фізичною особою та постачальником води, дану послугу вони надають для населення.

Саме цим і оперуйте.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 22.04.2015 17:40

Доброго дня! А який статус у вашого офісу? Це житловий фонд чи ні?

Якщо житловий, то навіть діяльність ФОП за цією адресою не впливає на тариф, як для юридичної особи.

Якщо нежитловий фонд, тоді вимога по сплаті як для юрид.осіб- законна



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?