Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Використання ділянки для ведення ОСГ

21.04.2015 09:12

Доброго дня! Підкажіть, чи може фіз.особа на земельній ділянці, цільове призначення якої - для ведення особистого селянського господарства, здійснювати підприємницьку діяльність з виробництва, зберігання сільськогосподарської продукції, а також чи може така особа...


г. Киев

Комментарии автора вопроса

21.04.2015 10:26
Підскажіть ще, чи можна та земельній ділянці, цільове призначання якої для ведення особистого селянського господарства будуваати споруди?



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 21.04.2015 10:51

Споруди для ведення діяльності, що мною ничже описана -так. 

Але це мають бути не капітальні споруди для житла, а споруди для утримання худоби, зберігання продукції тощо.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 21.04.2015 09:51
Вполне возможно
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 21.04.2015 09:47

Доброго дня!

Ст.5 ЗУ "Про ОСГ" визначає: земельні ділянки особистого селянського господарства можуть використовуватися для ведення особистого селянського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства.

Тепер необхідно розкрити зміст вказаних понять. В цілому земельна ділянка надається з цільовим призначенням ОСГ  для ведення особистого селянського господарства, тобто для вирощування сільськогосподарської продукції та забезпечення кормами власної худоби і птиці.

Але в той же час, закон дозволяє і ведення на землях ОСГ фермерського господарства. Відповідно до ЗУ "Про фермерстьке господарство", фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.

Отже ви можете займатись діяльністю, що зазначили в запиті, на землях, виділених для ОСГ.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Гражевский Виктор
адвокат
Киев
ответил 21.04.2015 09:36

Вы можете вести свою діяльність у будь-якому статусі в межах цільового призначення землі. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?