Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Не регестрируется договор совместной деятельности

14.04.2015 15:54

Добрий день! Ми підписали договір Спільної Діяльності без створення юридичної особи, віднесли в податкову на реєстрацію, але база ДПІ не може провести реєстрацію. Можливо хтось знає в чому могла виникнути проблема?Дякую за відповідь.  


г. Черновцы



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 14.04.2015 16:35

Доброго дня! 

Згідно із пунктом 64.6 статті 64 ПКУ та пунктом 3.5 розділу III Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 N 1588, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.12.2010 за N 1562/20300, на обліку в органах державної податкової служби перебувають договори про спільну діяльність на території України без створення юридичних осіб, на які поширюються особливості податкового обліку та оподаткування діяльності за такими договорами (угодами), визначені ПКУ.

Тобто процедура постановки на облік також регламентується Порядком № 1588.

Вам надаи письмову відмову в постановці на облік? Вказали причину?

Їх може бути безліч: від формальних (ненадання достатньої кількості копій, зазначення реквізитів) до аргументованих (не обрано уповноважену особу).



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?