Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Без прививок в школу

07.04.2015 23:07
имеют ли право не взять в школу без прививок? какой закон это предусматривает? на основании чего вкк может отказать ребенку в поступлении в школу?
г. Черкассы



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Головко Ирина
адвокат
Киев
ответил 08.04.2015 10:57

Добрый день! К сожалению, наше законодательство защищает прививки. В российском законодательстве есть четкая норма, которая предусматривает, что родители могут отказаться от прививок. У нас, в Законе "О защите населения от инфекционных заболеваний" указано, что:

1)" Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов'язковими"  ,

2) Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Получается, могут принять в школу "если консилиум врачей разрешит".


З уважением,

адвокат Ирина Головко


0
фото
Off-line Семенченко Дария
юрист
ответил 08.04.2015 10:20
ответ исправлен 08.04.2015 10:21

Згідно ст. 18 ЗУ "Про середню освіту" зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).
Також згідно п.1, 2 ст. 15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб" вказано, що прийом дітей  до  виховних,  навчальних,  оздоровчих та інших дитячих закладів  проводиться  за  наявності  відповідної  довідки
закладу  охорони  здоров'я,  в якому дитина перебуває під медичним наглядом.  Довідка видається на підставі  даних  медичного  огляду дитини,  якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі,  а також якщо їй проведено  профілактичні  щеплення згідно  з  календарем  щеплень  і  вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які  не  отримали  профілактичних  щеплень  згідно   з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
На основі цих норм Вам можуть відмовити у прийомі до школи.


0
фото
Off-line Семенченко Дария
юрист
ответил 08.04.2015 10:20
ответ исправлен 08.04.2015 10:20
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?