Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Виписка з квартири

06.04.2015 19:15

при оформлені договору дарувння квартири у вартирі залишились приписаними бувша власниця(моя тьотя) та її дочка. як можна виписати їх з квартири, якщо вони на сьогодні проживають в росії і є громадянами росії і не мають можливості сюди приїхати


г. Бердичев



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Нечай Евгения
юрист
Киев
ответил 07.04.2015 12:29

Якщо довіреність вони не надішлють, звертайтесь до суду, візьміть довідку з ЖЕКУ та свідчення двох сусідів і на підставі ст. 405 Цивільного кодексу України звертайтесь до суду. Вкажіть також 71,72 ст. Житлового кодексу. 


0
фото
FIND
Off-line Ярмолович Алексей
юрист
Николаев
ответил 06.04.2015 19:32

якщо вони не проти виписатись - нехай виписують у нотаріуса в Росіі довіренність і надсилають її Вам в Україну. На підставі довіренності Ви зможете їх виписати. Якщо вони проти - тоді доведеться вирішквати питання в судовому порядку.

ДЛЯ ПОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЗВОНІТЬ!!!



C уважением, Ярмолович Алексей www.ladlex.com.ua (063)976-70-98; (066)081-90-60 info@ladlex.com.ua
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 06.04.2015 19:32

Візьміть в ЖЕКу довідку чи акт про їх непроживання - і позов до суду! Нічого надскладного...


0
фото
Off-line Бокатуева Ольга
адвокат
Киев
ответил 06.04.2015 19:29

Звертайтесь  до  суду  із  позовною  заявою  про  визнання  особи  такою,  що  втратила   право  користування   житловою  площею,  у  зв'язку   із  добровільним   виїздом  в  інше  місце  проживання.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?