Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Приватизация земли

03.04.2015 17:01

Хочу купить полдома.земля на которой он стоит не приватизированная и общего пользования.можно ли приватизировать ету землю.и кому лучше продавцу или покупателю?и подлежит ли эта земля приватизации.


г. сокиряны черновицкая обл.

Комментарии автора вопроса

03.04.2015 17:32
Подлежит ли земля общего пользования приватизации?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 03.04.2015 22:43

по-перше, будь яка земля яка у природі існує (в Україні ) перебуває у приватній, комунальній та державній власності.
Зокрема ч.1 статті 116 Земельного кодексу України передбачає, що громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.

Зокрема, згідно ч.1 статті 122 ЗК України сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб. (у Вас саме така категорія земель).

Щодо загального користування. Що це така за категорія земель...це земліі або державної, або комунальної власностті. Вони можуть приватизовуватись!!!
Питання на кого оформлювати документи, то як Ви описали ситуацію, у Вас є продавець. Значить він якимось чином претендує на ту земельну ділянку (чи то по спадщині, чи то по закону). Давайте тоді через голову не будем перескакувати, хай продавець оформить її належним чином та її Вам продає.
 В іншому випадку, якщо прямого претендента на земельну ділянку нема, подавайте свою заяву до сільської (міської) ради про надання дозволу на виготовлення документації із землестрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність і розпочинайте процес приватизації на себе.


 


0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 03.04.2015 17:11
ответ исправлен 03.04.2015 22:26

покупець не зможе приватизувати, так як право на нерухомість має продавець (наскільки я зрозумів у Вашому випадку).

Хай оформлять продавці належним чином документи на будинок (в т.ч. і на земельну ділянку під будинком), потім у них щось купляйте!



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?