Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Покупка участка ОСГ

31.03.2015 14:56
В интернете полно противоречивой информации:
- до 1 января 2016 года нельзя покупать/продавать любые участки ОСГ

и

- до 1 января 2016 года нельзя покупать/продавать паевые участки ОСГ


Какую землю и с каким назначением я смогу купить с правильным оформлением документов?
г. Одесса



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 31.03.2015 15:02

пп. б)п.15 Перехідних положень ЗК України вказує, що до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2016 року, не допускається:

 купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.

 

Тобто, якщо Ви приватизували земельну ділянку під ОСГ (не пай), Ви її вільно можете купляти, продавати, дарити тощо.
Крім того, при першому відчужені такої земельної ділянки піля приватизація особа звільняється від сплати 5 %податку та 1,5% військогового збору.

Успіху! 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?