Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Снятие с регистрации

17.03.2015 09:51

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, при снятии с регистрации в "паспортной службе" имеют ли право требовать предварительно сняться с учета в военкомате? И может ли, в случае необходимости, снять с регистрации в военкомате полномочный представитель (по нотар. доверенности)без моего личного присутствия?

И еще, пожалуйста, один вопрос: Обязательно ли моему полномочному представителю нужно иметь при снятии с регистрации в Паспортной службе  и в военкомате оригинал моего паспорта?
г. Рубежное


г. Рубежное



Ответы юристов

0
фото
Off-line Грибенюк Юлия
адвокат
Киев
ответил 17.03.2015 10:08
ответ исправлен 17.03.2015 10:11

Військовий облік усіх призовників і військовозобов'язаних ведеться за місцем їх проживання і відповідно до обсягу та деталізації поділяється на персонально-якісний, персонально-первинний та персональний.

Відповідно до ст. 37 ЗУ "Про військовий обовязок та військову службу" взяттю на військовий облік призовників та військовозобов'язаних у районних (міських) військових комісаріатах підлягають громадяни України: які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України або з-за кордону на нове місце проживання.

Відповідно до цієї ж статті передбачено, що у воєнний час виїзд призовників і військовозобов'язаних з місця проживання без дозволу районного (міського) військового комісаріату забороняється.

Ви також можете підписатись на мій відео-канал,де я розміщаю відео-консультацї на тему мобілізації (посилання внизу).

Зняттю з військового обліку призовників та військовозобов'язаних у військових комісаріатах (військовозобов'язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України) підлягають громадяни України:які вибувають в іншу місцевість (адміністративно-територіальну одиницю) України до нового місця проживання.

Призовники та військовозобов'язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Крім того, відповідно д о ст. 22 ЗУ "ПРо мобілізаційну підготовку та мобілізацію"

Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи, визначеної у частині третій цієї статті.

Таким чином, скоріше за все знятись з військового обліку через представника Вам не вдасться, оскільки зявитись Ви повинні особисто. І так для зняття з місц реєстрації Вам необхідн мати військовий квиток та дозвіл військомату.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?