Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Визнання правочин недійсним

13.03.2015 15:26

Оспорюється договір укладений у 2008 році. Чи потрібно у позовній заяви додавати клопотання про поновлення строку позовної давності. Чи якщо відповідач не заявить про застосування строку позовної давності, суд немає права застосовавати строк і/або відмовляти в позові з цих підстав?



Комментарии автора вопроса

13.03.2015 15:48
Яка правова підстава відмову від прийняття позову чи його відмові якщо від іншої сторони у спорі буде відсутня заява про застосуванння строків ?
ч.3 ст.267 ЦК позовна давність застосуввується судом ЛИШЕ за заявою сторни у спорі



Ответы юристов

0
фото
Off-line Юридическая компания "Доверитель"
юридическая компания
Киев
ответил 13.03.2015 16:06

Головне питання: що стало причиною, чому Ви звертаєтесь до суду. Ви звертаєтесь сьогодні, мабуть, по тій причині, що дізналися про якісь факти, які порушують Ваші права, або взагалі дізналися лише сьогодні, що цей договір порушує Ваше право. Як сформульовані Ваші вимоги, що саме Ви оскаржуєте? недійсність договору?

Якщо немає заяви і в позовній буде детально описано, чому лише 13.03.2015 Ви звертаєтесь до суду про оскарження договору 2008 року, то відсутні підстави для відмови у позові. 

Якщо у Вас немає підстав та обгрунтування, чому лише 13.03.2015 Ви звертаєтесь до суду про оскарження договору 2008 року, і у сторона не подала заяву, то Суд може розглянути таку справу. ОДнак, як показує судова практика, суди і за власною ініціативою можуть відмови у прийнятті позовної. Для Вас це буде шанс для оскарження.


0
фото
Off-line Решетило Сергій
юрист
Киев
ответил 13.03.2015 15:43
ответ исправлен 13.03.2015 15:48
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
Off-line Чацкис Наталия (НАКАЗ)
помощник адвоката
Киев
ответил 13.03.2015 15:31
ответ исправлен 13.03.2015 15:52
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
Off-line Юридическая компания "Доверитель"
юридическая компания
Киев
ответил 13.03.2015 15:31

Коли Ви дізналися про порушення своїх прав? Якщо лише зараз, то маєте в позовній зазначити про це. Додатково клопотання немає необхідності писати.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?