Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Про земельну ділянку

19.02.2015 12:33

В мене на утриманні троє дітей. Чи мають мої діти до 18 рокув  право на земельну ділянку для забудови?


г. c. Москаленки



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 19.02.2015 12:44

любий громадянин України має право приватизувати в межах норм безоплатної приватизації землю в любій точці України. Обмежень нема.
Згідно закону ця процедура безоплатна.
Потрібно платити за: проект землеустрою та за державну реєстрацію права власності.

Щодо документів дивіться ст. 118 ЗК України (зокрема починайте читать з ч.6) 


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 19.02.2015 12:40

Мати право і реально скористатись ним - це різні речі! Кожен громадянин має право на отримання земельної ділянки. Але виділити йому таку землю можливо лише за наявності вільних ділянок! Подайте заяву на ім"я сільського голови з проханням виділити земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку (до 0,25 га).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?