Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пересечение границы.

18.02.2015 12:14

Добрый день, скажите пожалуйста, мне 18 лет. Хочу выехать в Россию, но слышал что в связи с перемирием в данный момент нужны справки из военкомата, так ли это?


г. Херсон



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 18.02.2015 20:29

Выезд на данный момент свободный, без справок с  военкомата.

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Хижняк Игорь
юрист
Киев
ответил 18.02.2015 13:50

Нет, никаких справок не нужно.


0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Ивано-Франковск (также Коломыя, Черновцы)
ответил 18.02.2015 12:52

Ні, це не правда, можете сміло їхати за кордон!!!

Успіху!!!



З повагою, Андрій Романенчук, тел. 050-42-24-777; 098-42-24-777
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Дорошенко Артем
юрист
Донецк
ответил 18.02.2015 12:44

Відповідно до норм ЗУ та аналогічного порядку в'їзду в Україну та виїзду з України громадян України , затвердженого постановою КМУ, Громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у відачі паспорта у випадку:

 1) він обізнаний з відомостями, які становлять державну таємницю, - до закінчення терміну, встановленого статтею 12 цього Закону;    2) діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання - до виконання зобов'язань, або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;     3) стосовно нього у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством, застосовано запобіжний захід, за умовами якого йому заборонено виїжджати за кордон, - до закінчення кримінального провадження або скасування відповідних обмежень;    4) він засуджений за вчинення кримінального правопорушення - до відбуття покарання або звільнення від покарання;   5) він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи), - до виконання зобов'язань;   6) він свідомо сповістив про себе неправдиві відомості - до з'ясування причин і наслідків подання неправдивих відомостей;    8) щодо нього подано цивільний позов до суду - до закінчення провадження у справі;    9) він перебуває під адміністративним наглядом міліції - до припинення нагляду.    Громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон у випадках, передбачених пунктами 1-9 частини першої цієї статті. 
   Якщо Ви не маєте на своїй стороні будь-якої з вказаних обставин, то немає підстав для обмеження Вашого виїзду. 

Угода між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації 

Стаття 1

Громадяни держави однієї Сторони можуть в'їжджати, виїжджати та пересуватися територією держави іншої Сторони без віз з дотриманням правил перебування, що діють в цій державі, по документах, що посвідчують особу і підтверджують громадянство, зазначених у Додатках 1 та 2 до цієї Угоди.

Додаток N 2
до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації 


ПЕРЕЛІК
документів громадян України для в'їзду, виїзду, перебування і пересування територією Російської Федерації

1. Паспорт громадянина України.

2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

3. Дипломатичний паспорт.

4. Службовий паспорт.

5. Проїзний документ дитини.

6. Свідоцтво про народження для дітей віком до 16 років (за умови виїзду у супроводі батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або осіб, уповноважених на це батьками (усиновлювачами), опікунами, піклувальниками)

7. Посвідчення особи моряка (за наявності суднової ролі або витягу з неї).

8. Посвідчення особи на повернення в Україну (тільки для повернення в Україну).

9. Посвідчення члена екіпажу повітряного судна.

Якщо у Вас є один із зазначених документів, можете виїзджати до РФ. 


0
фото
Off-line Калищук Роман
юрист
Бровары
ответил 18.02.2015 12:26

Ні, ніякої справки з військомату не треба.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?