Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Платит ли жкх налог на землю?

18.02.2015 11:10

Раньше жкх освобождали от оплаты налога на землю, а сейчас должно ли жкх платить налог на землю, ссылку на закон?


г. Харьков

Комментарии автора вопроса

18.02.2015 15:42
скажіть якщо в нашому розпорядженні є готель наш офіс де знаходиться жкх то нам потрібно платити налог на землю за офіс жкх та готель ,гуртожиток?

18.02.2015 15:17
в ціх статтях немає стосовно податку на землю для жкх



Ответы юристов

0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 18.02.2015 16:03

не можу сказати точно, але все повинно бути пропорційно.
У вашому випадку тут не зрозуміла яка правова природа земельної ділянки. Якщо у когось у власності - то це земельний податок, якщо в користуванні - орендна плата.

Стаття 269. Платники земельного податку

{Назва статті 269 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}

269.1. Платниками податку є:

269.1.1. власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

269.1.2. землекористувачі.

269.2. Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIVцього Кодексу.

{Статтю 269 доповнено пунктом 269.2 згідно із Законом № 4014-VI від 04.11.2011}

Стаття 270. Об'єкти оподаткування земельним податком

{Назва статті 270 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}

270.1. Об'єктами оподаткування є:

270.1.1. земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;

270.1.2. земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Стаття 271. База оподаткування земельним податком

{Назва статті 271 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}

271.1. Базою оподаткування є:

271.1.1. нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом;

271.1.2. площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

271.2. Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

 

Зверніться в податковий орган чи орган місцевого самоврядування (вони визначають земельний податок)


0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 18.02.2015 15:26

якщо в цих статтях не вказано про ЖКГ - значить, що вони є субєктами сплати земельного податку. В якому саме розмірі, зверніться з офіційним запитом до податкових органів чи органу місцевого самоврядування.


0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 18.02.2015 11:52

сільська, селищна або міська рада приймають рішення про встановлення відповідних місцевих податків і зборів.
якщо таке рішення не прийнято застосовуються норми Податкового кодексу.

Крім того, читайте статті 282, 283 Податкового кодексу...
п 255.7 ПК України, Житлово-комунальні підприємства застосовують до ставок рентної плати коефіцієнт 0,3. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?