Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Перекваліфікація просто диво

15.02.2015 14:47

Було відкрито крим.провадження за ст 185 ч.1 через ст 15 ч. 3 сума 181 грн

прокурор видала постанову перекваліфікувати в ст 51 КУАП бо сума недостатня, але поріг між адмін і крим справою знову упав до 121 грн. чи може суддя завернути назад адмін справу? чи можливе перекваліфікування назад в 185 ст?


г. Киев

Комментарии автора вопроса

16.02.2015 19:50
не знаю буду надеяться что пройдет, ведь реально государство отказалось от обвинения!

15.02.2015 18:52
а еще к Вам вопрос!при устройстве на работу в гос. секстор адми протокол этот не всплывет?через год

15.02.2015 18:51
ну вы думаете не завернет суд???
я наверное даже не буду писать клопотання про малозначимість что бы не злить судью ???????????

15.02.2015 18:37
по сути это ж государство отказалось от обвинувачення!

15.02.2015 18:37
Евгений, понимаете суть вот в чем, они закрыли крим.провадження, потому как были не понятки с нал.кодексом, потом зарплаты так и не повысили но прокуррор запрител открывать по новой угол.дело, так мне сказали!пере этим мне подозрение не выдвигали, просто следователь подзвонила и сказала что мне повезло и направила к участковому там он мне выписал протокол.суд назначен повестка есть.вот такая суть



Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 16.02.2015 20:36

Фактически уголовное дело закрыто, а там будет видно.

Всего доброго. Удачи. Отпишитесь потом.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.02.2015 20:35
этот ответ относится к Мельник Алексей

Я вважаю, що прокурор не прав, прав був би, якщо кримінальне провадження було б відкрите, а сума була менша за 121 грн. 80 коп., тоді треба було б закривати за ч.2 ст.11 КК України.

А так, потрібна сума - 188 грн, є достатньою для кваліфікації його дій за ст.185 КК України.

Згідно з п. 1 розділу XIX "Прикінцевих положень" Податкового кодексу, з 1 січня 2015 року податкова соціальна пільга мала дорівнювати 100 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (тобто 1218 грн). ПРОТЕ, Законом України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» збільшення розміру податкової соціальної пільги перенесено ще на рік - до 1 січня 2016 року - (ДИВИТЬСЯ п. 117 цього ж Закону), а це означає, що податкова соціальна пільга залишилася в розмірі, що дорівнює 50 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року - 50% від 1218 грн. = 609 грн. Таким чином, виходячи з показників мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму, встановлених Держбюджетом на 2015 рік (див. Закон України "Про державний бюджет на 2015 рік""Держбюджет опубліковано:основні показники на 2015 рік"), ПОДАТКОВА СОЦІАЛЬНА ПІЛЬГА на 2015 рік СТАНОВИТЬ 609,00 грн — для осіб, визначених у пп. 169.1.1. Як я вже писала, неоподатковуваний мінімум доходів громадян відповідно до пункту 5 підрозділу 1 розділу ХХ Податкового кодексу ДЛЯ ЦІЛЕЙ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИНЕНОГО ЗА НОРМАМИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ТА КРИМІНАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА встановлюється на рівні соціальної пільги. За ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення, дрібним викраденням чужого майна (шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати) вважається таким, якщо вартість майна на момент вчинення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Таким чином, 609 грн. х 0,2 = 121 грн. 80 коп. Якщо сума перевищую - має місце кримінальна відповідальність. ВАРТО ТАКОЖ ЗАЗНАЧИТИ, що на цей час в основному тексті Податкового кодексу України (п.п.169.1.1) щодо соціальної пільги фігурує сума податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи. Зміни Закону № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)», яким збільшення розміру соціальної пільги з 50 % до 100% відтерміноване до 01 січня 2016 року - внесені до пункту 1 розділу XIX "Прикінцевих положень.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 15.02.2015 20:18
этот ответ относится к *** Евгений

Прокурор возможно прав, если прекратил дело по ч.2 ст.11 УК Украины


0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.02.2015 19:01

Если не вникнет в суть вопроса, как прокурор - то не вернет.

Вы ничего не подавайте.

Через 1 год, после принятия постановления судом, после оплатф штрафа,  Вы будете считаться таким. что не привлекались к административной ответственности (ст.39 КУоАП).

Не вспылывет, если следоавтель не вносила данные именно о Вас осовершении  кражи в базу МВД Украины.

Если мой ответ Вам оказался полезен, оставляйте отзыв в графе отзывы (зеленого цвета).

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.02.2015 18:47

Тогда Вам точно повезло, поздравляю, как говориться отделались по легкому.

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.02.2015 15:10

Вполне возможна обратная переквалификация ведь к сожалению для Вас, как Вы понимаете, что прокурор не прав, потому что для квалификации действий по ч.1 ст.185, через ч.3 ст.15 УК Украины нужна сумма более 121 грн. 80 коп..

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 15.02.2015 15:06

А вам что надо?



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?