Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Вопрос об оформлении права собственности на квартиру

03.02.2015 15:59
Добрый день! Покупаем квартиру в Киевской области. Оформили предварительный договор о намерении заключить договор купли-продажи квартиры и оплатили полную стоимость. Приближается срок сдачи дома в эксплуатацию, а поэтому застройщик предлагает решать, каким способом оформлять документы. Предложения следующие:
--------------------------------------------------------------
ми пропонуємо 2 варіанти придбання права власності на квартиру:

Перший:
Етап 1 - попередній договір нотаріальний купівлі-продажу нерухомості (витрати клієнта: 1 % ціни квартири мито, яке стягує нотаріус)
Етап 2 - основний договір купівлі-продажу нерухомості після введення всього Будинку в експлуатацію (витрати клієнта: збір до Пенсійного фонду (зараз 1%) + 5 % відшкодування сплаченого нами ПДФО при посвідченні договору+1,5 % військового збору (введений як обовязковий платіж при посвідченні договору купівлі-продажу нерухомості з 01.01.2015 року згідно із змінами до Податкового кодексу України)+3000 грн. витрати на нотаріальні послуги (витяги, бланк, послуги). Всі % беруться із реальної вартості квартири, вказаної у договорі.

Другий:
Етап 1 - попередній договір нотаріальний купівлі-продажу нерухомості (витрати клієнта: 1 % ціни квартири мито, яке стягує нотаріус)
Етап 2 (коли Будинок близький до введення в експлуатацію) - укладення Договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру (майнові права як рухоме майно)+акт прийому-передачі майнових прав на квартиру (при цьому ми вказуємо у договорі про припинення попереднього договору та повернення коштів клієнту). Укладаються у простій письмовій формі.
При цьому витрати складають (нова уточнена інформація від керівництва Забудовника): 800 дол. для 1кімнатної квартири та 1000 доларів для 2кімнатної квартири. Ці кошти - це вартість, яка сплачується нами за реєстрацію квартири на клієнта як першого власника, а також за сплату податків нами самостійно. В результатів клієнт отримує на руки свідоцтво про право власності на квартиру та тех.паспорт на квартиру. Більше витрат немає.

По часу - приблизно однакові схеми. Проте про обраний варіант треба нас попередити заздалегідь (до введення Будинку в експлуатацію).
Клієнт сам вибирає, який варіант йому вигідніший.
------------------------------------------------------------------
Какие риски у каждого из них? Нам больше подходит второй, так как мы получим в результате готовые документы и от нас не потребуется беготни по госучреждениям. Но смущает текст "Укладаються у простій письмовій формі." - будет ли такой договор юридически правомочным?
Спасибо
г. КиевДоступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Курьян Виктория
юридическая компания
Николаев
ответил 03.02.2015 17:44

Краще купувати квартиру в будівлях, що вже введені в експлуатацію, але якщо Ви вже здійснили таку купівлю то краще все ж таки перший варіант тому, що на сьогодні Ви фактично є інвестором в новобудову а не покупцем квартири, тому що об'єкт, що не введено в експлуатацію купити Ви не можете, а лише майнові права на нього, які можливо продати декілька разів. Якщо об'єкт не буде введено в експлуатацію з якихось причин Ви будете лише власником ефемерних майнових прав, а не квартири. Забудовник здасть Вам за актом приймання - передачі квартири перед прийняттям в експлуатацію і зніме з себе відповідальність за неприйняття в експлуатацію об'єкту. В результаті Ви не зможете зареєструвати право власності на таку квартиру, і окремо від всього об'єкту прийняти в експлуатацію квартиру також.Консультации, которые могут быть Вам интересны

Вопрос по оформлению права собственности на недвижимость (новострой)
Добрый день! Ситуация следующая: хочу купить квартиру в Одессе, в наличии есть загранпаспорт...

Стоимость оформления право собственности на квартиру
какова будет стоимость оформления право собственности на квартиру в новостроее???и какие...

Оформление права собственности на квартиру
Здравствуйте. Мне необходимо переоформить право собственности на квартиру на себя. Я в ней...

Как сейчас можно зарегистрировать право собственности на квартиру за умершим...
Как сейчас можно зарегистрировать право собственности на квартиру за умершим человеком? Моя мама...

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?