Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Прописка ребенка

01.10.2013 11:56

Добрый день. У меня такой вопрос я с двумя детьми была прописана у мамы. После продажи квартиры мы выписались мама купила другое жилье и там прописаны я моя старшая дочь и мама сына не прописали муж прописан в другом месте и там ребенок не прописан. Свекровь не хочет прописывать внука до получения паспорта говорит что ребенок считается прописан у обоих родителей по документам он нигде не числится. Как считается прописан или летает в воздухе. Спасибо за ответ





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 01.10.2013 12:28
этот ответ относится к Максимик Михайло Петрович

Неповнолітня дитина реєструється за місцем проживання (зареєстрованого!) одного з батьків без наявності згоди на те власника нерухомості.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 01.10.2013 12:27

Доброго дня!

Хочу звернути Вашу увагу, що зареєструвати місце проживання дитини необхідно. Якщо дитина неповнолітня, то зареєструвати її можна за місцем реєстрації одного з батьків без згоди власника нерухомості.

Тобто, у Вашій ситуації, якщо свекруха не бажає реєструвати дитину, але її батько там зареєстрований і не заперечує проти такої реєстрації, то Ви вдвох вільно можете провести таку процедуру.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 01.10.2013 12:15

Ваша дитина, на жаль, як Ви висловились, "літає в повітрі"! Тобто, не зареєстрована ніде. У цій ситуац треба виходити з того, з ким з батьків фактично мешкає дитина. Якщо з Вами, то вона має бути зареєстрована у квартирі Вашої мами. З іншого боку, як власник  мама проти цього. Виходить, що для того, аби прописати дитину, Вам треба буде судитися з мамою!


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 01.10.2013 12:02

Відповідно до положень статей 141 та 160 Сімейного кодексу України місце проживання неповнолітньої дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків, за згодою обох батьків, які мають рівні права та обов’язки щодо дитини.

Виходячи з викладеного, батьки неповнолітньої дитини, як її законні представники, зобов’язані подати до органів внутрішніх справ заяву про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини у десятиденний строк після державної реєстрації факту народження дитини (одержання свідоцтва про народження).

Ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що проживання без реєстрації місця проживання тягне за собою попередження або накладання штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).

Відповідно до ст. 199 Кодексу України про адміністративні правопорушення допущення громадянами у займаних ними жилих приміщеннях проживання осіб без реєстрації місця проживання тягне за собою попередження або накладання штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?