Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Санитарный фельдшер

28.01.2015 16:03

На посаду медичної сестри палатної в березні минулого року медичним закладом було прийнято на роботу молодого спеціаліста, який закінчив у 2014 році Ніжинський медичний коледж, та отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Медико-профілактична справа», здобувши кваліфікацію санітарного фельдшера. Також коледжем було видано довідку про те, що під час навчання вивчалась навчальна дисципліна «Загальний догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка». Зараз відділення проходить атестацію робочих місць, і майже після року роботи, адміністрація вирішила, що людина не має права працювати на даній посаді, та просить написати заяву на звільнення за власним бажанням. На скільки правомірні дії адміністрації? Чи є правовий документ, що підтверджує право роботи? Якщо дійсно не має права, то чиможе заклад направити спеціаліста на перекваліфікацію?


г. Киев



Ответы юристов

0
фото
Off-line jkkkk ppp
юрист
Киев
ответил 28.01.2015 17:52
ответ исправлен 28.01.2015 20:13

Згідно Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників Медична сестра стаціонару має мати освіту за спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. В такому випадку Вас можуть звільнити з посади за п.2 ст. 40 КЗпП, а саме Невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації. Водночас у випадку якщо ви надавали диплом про свою освіту при прийнятті на посаду і роботодавець знав, що Ваша спеціальність не відповідає необхідній, то Вас не мають права звільняти згідно цієї статті у випадку якщо Ви пройдете атестацію. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?