Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Документы для ребенка

27.01.2015 21:52
Здравствуйте!У меня сестра (33 года) живет с 11 лет на Украине,но родилась в России, у нее нет документов и прописки.Родила 14 лет назад дочь и так как у нее нет документов ей в роддоме дали только справку о рождении ребенка,Папа девочки гражданин Украины,но они уже не живут вместе.Подскажите пожалуйста как можно сделать свидетельство о рождении для ребенка???
г. Киев



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line jkkkk ppp
юрист
Киев
ответил 27.01.2015 23:23

Необходимо обращаться в суд с ходатайство об установлении факта рождения девочки. Учитывая то что у Вас есть справка о рождении, то это не должно составить проблем. Также нужно будет установить личность, для этого потребуются показания свидетелей, и возможно судебная экспертиза на  установление возраста. 

Поскольку девочка несовершеннолетняя то Вам нужно будт оформить на себя заботу о ней.


0
фото
Off-line Сычевская Анна
юрист
Киев
ответил 27.01.2015 23:12
ответ исправлен 27.01.2015 23:19

Існує механізм отримання Свідоцтва про народження для повнолітніх осіб, що не були зареєстровані в РАЦС:

Повнолітнім особам, актовий запис про народження яких не проводився, першочергово необхідно звернутись до суду для встановлення факту їх народження.

На підставі відповідного рішення суду про встановлення факту народження органами державної реєстрації актів цивільного стану України за місцем знаходження суду поновлюється актовий запис про народження такої особи.

Після цього особа має звернутись до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України (далі – ДМС України) для проведення процедури встановлення особи. У результаті здійснення вказаної процедури особі видається тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

За пред’явленням цього посвідчення органи державної реєстрації актів цивільного стану мають видати особі свідоцтво про народження. Після отримання свідоцтва про народження особа звертається до органів ДМС України для документування її паспортом громадянина України.

http://www.ombudsman.gov.ua/ua/page/applicant/frequently-asked-questions-faq/23115-ye-mexanizm-otrimannya-pasporta-gromadyanina-ukraiini-za-vidsutnosti-svid.html

Проте Вам даний механізм не зовсім підходить враховуючи вік дитини. Але все ж вважаю, що звертатись треба саме до суду.

Відповідно до ч. 2 ст. 39 ЦПКУ Права, свободи та інтереси неповнолітніх осіб віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років, а також осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, можуть захищати у суді відповідно їхні батьки, усиновлювачі, піклувальники чи інші особи, визначені законом. Суд може залучити до участі в таких справах неповнолітню особу чи особу, цивільна дієздатність якої обмежена.

У Вашої сестри немає документів тому представником вона бути не зможе. Зверніться до судових органів для встановлення особи, яка зможе подати від імені дитини заяву... Знаючи нашу судову систему це буде складно, проте можливість все одно повинна бути. І враховуючи, що для повнолітніх осіб така моливість існую, то з часом дане питання Ви вирішите.

Незнаю чи дуже корисною була ця інформація, проте надіюсь, що Вам це чимось допоможе.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 27.01.2015 22:15

Для початку зверніться з заявою в РАЦС; потім, можливо, доведеться звертатись до суду.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?