Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Судимость

27.01.2015 20:35

Здравствуйте.помогите разобраться.на меня было заведено уголовное дело.был суд который постановил-освободить от уголовной ответственности на основании п.в ст1 Закона Украины Об амнистиив 2011г . у меня вопрос я являюсь судимым. к примеру при поступлении на работу спрашивают Вы были судимы?


г. Дзержинск

Комментарии автора вопроса

27.01.2015 22:19
ещё один нюанс . я попадаю под мобилизацию?

27.01.2015 22:17
огромное всем спасибо

27.01.2015 21:02      комментарий относится к Прядко Денис
спасибо за ответ. у меня ещё один вопрос.амнистией воспользоваться можно только один раз?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Тіньковський Олександр
адвокат
Киев
ответил 28.01.2015 10:03

Амнистия примняется один раз в 10 лет.


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 27.01.2015 22:27
ответ исправлен 27.01.2015 22:31

Так, Вас можуть мобілізувати, але потрібно знати подробиці Вашого покарання і орієнтуватись у строках погашення чи зняття судимості, оскільки тут мала місце амністія (див. консультацію колеги ***Євгена).

Дякую залиште у ОТЗИВАХ.


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 27.01.2015 22:21

Нажаль амністія лише звільняє від відбування покарання.

Успіху.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 27.01.2015 22:10
ответ исправлен 27.01.2015 22:16

Я уточню відповіді колег.

Відповідно до вимог ст.ст. 2, 8 Закону  України"Про застосуванняамністії в Україні", при звільненні  від покарання по амністії, Ваша судимість не знімається  і не погашається.

Стаття 2. Законом про амністію може бути передбачено:
а) повне звільнення зазначених у ньому осіб від відбування
призначеного судом покарання (повна амністія);
б) часткове звільнення зазначених у ньому осіб від відбування
призначеного судом покарання (часткова амністія).

Закон про амністію не може передбачати заміну одного
покарання іншим чи зняття судимості стосовно осіб, які
звільняються від відбування покарання, крім випадків
індивідуальної амністії.

Стаття 6. Особи, на яких поширюється дія закону про амністію,
можуть бути звільнені від відбування як основного, так і
додаткового покарання, призначеного судом, крім конфіскації майна,
в частині вироку, яка не була виконана на день набрання чинності
законом про амністію.

Особам, засудженим до покарання (основного чи додаткового) у
виді штрафу, сума штрафу, сплаченого ними до прийняття судом
рішення про звільнення від відбування покарання у зв'язку з
амністією, не повертається.

Питання про погашення чи зняття судимості стосовно осіб, до
яких застосовано амністію, вирішується відповідно до положень
Кримінального кодексу України.

В зв"язку з цим, Вам треба звернути увагу на строки погашення судимості   а ст.89 КК України та зняття судимості, якщо Ви відбуали реально покарання  за ст.91 КК України.

Поки судимість буде не погашена та не знята, Ви будет судимі.

Успіху.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Прядко Денис
адвокат
Запорожье
ответил 27.01.2015 22:05

Так, аміністія застосовується один раз, тобто якщо до людини вже застосовувалась амністію, то вдруге вона не підпаде під аміністію


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 27.01.2015 21:40

При працевлаштуванні Вам необхідно буде брати Довідку про наявність чи відсутність судимості - у ній буде зазначено що у Вас відсутня судимість.


0
фото
Off-line Прядко Денис
адвокат
Запорожье
ответил 27.01.2015 20:47

Добрий вечір! Ні не являєтесь



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?