Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Админ.нарушения

27.09.2013 08:10
Ульяна

Директор школы принял на постоянную работу человека, не имеющего гражданство Украины, по чужим документам: паспорту, трудовой книжке. Человек получал зар.плату не по своей, а завышенной категории. Если за это какие-либо наказание. Как это трактуется?



Комментарии автора вопроса

27.09.2013 08:12
кто за это должен отвечать и есть ли соответствующие статьи в процессуальном кодексе?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 27.09.2013 09:41
ответ исправлен 27.09.2013 09:41

У данному випадку треба в першу чергу ставити питання про відповідальність тієї особи, яка використовувала підроблені документи для влаштування на роботу. І мова тут може йти не про адміністративну, а про кримінальну відповідальність, яка передбачена ст.ст. 357, 358 Кримінального кодексу України.

Відповідно до ч.1 ст. 357 КК України, "Викрадення, привласнення, вимагання офіційних документів, штампів чи печаток або заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання особи своїм службовим становищем, а так само їх умисне знищення, пошкодження чи приховування, а також здійснення таких самих дій відносно приватних документів, що знаходяться на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності, вчинене з корисливих мотивів або в інших особистих інтересах, - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років". 

Відповідно до ч. 3 ст. 357 КК України, "Незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років". 

Також згідно ч. 4 ст. 358 КК України, "Використання завідомо підробленого документа - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років. 

Що стосується відповідальності директора школи, то якщо буде встановлено, що він завідомо знав про те. що особа, яку він оформлює на роботу має підроблений паспорт та інші документи, але все ж оформив її то директор може нести відповідальність за ст. ст. 364, 366 КК України.

Відповідно до ст. 366 КК України ("Службове підроблення"), "Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів - караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років". 

Відповідно до ст. 364 КК України ("Зловживання владою або службовим становищем"), "Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян". 

 

 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?