Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Считается договор заключенный если он не прошел процедуру

26.09.2013 11:29

Считается ли договор аренди земли заключенный если он не прошел процедуру державной регистрации?    Договор аренди от 03.03.2013





Ответы юристов

0
фото
Off-line Цебак Іван
юрист
Львов
ответил 26.09.2013 13:46

ні, такий договір не є укладений, закон чітко говорить що договри які підлягають реєстрації є укладеними з моменту їх реєстрації


0
фото
Off-line Евдоченко Наталия
адвокат
Киев
ответил 26.09.2013 13:10

Договор считается заключенным, но право аренды возникает с момента госрегистрации (ст. 125 ЗК Украины)


0
фото
Off-line Романченко Артём
юрист
Киев
ответил 26.09.2013 13:08
ответ исправлен 26.09.2013 13:09

Здравствуйте!

После 01.01.2013 г. государственная регистрация договоров аренды отменена. Но нужно регистрировать само право аренды согласно договора. Договор считается заключённым, но вот арендатор считается таким, что приобрёл право аренды только после гос. регистрации на него такого права согласно договора.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 26.09.2013 13:01

Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 4 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" Обов'язковій державній реєстрації підлягають речові права та обтяження на нерухоме майно, розміщене на території України, що належить фізичним та юридичним особам, державі в особі органів, уповноважених управляти державним майном, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним організаціям, іноземним державам, а також територіальним громадам в особі органів місцевого самоврядування, а саме:

право володіння; право користування (сервітут); право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій); право господарського відання; право оперативного управління; право постійного користування та право оренди земельної ділянки; право користування (найму, оренди) будівлею або іншими капітальними спорудами, їх окремими частинами; іпотека; довірче управління майном; 

Відповідно до ч.1  ст. 210 ЦК України, "Правочин підлягає державній реєстрації лише у випадках, встановлених законом. Такий правочин є вчиненим з моменту його державної реєстрації".

Таким чином, якщо договір оренди землі не пройшов процедуру державної реєстрації, такий договір вважається неукладеним.


0
фото
Off-line Корж Анна
юрист
Киев
ответил 26.09.2013 12:22

Договор заключенный, но право аренды земельного участка возникнет только после государственной регистрации (ст. 125 Земельного Кодекса Украины). Основанием гос.регистрации и будет договор.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?