Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Державний акт старого зразка, як зареєструвати земельну ділянку?

10.01.2015 13:27

В бабці є державний акт на земельну ділянку під будинком старого зразка (виданий 1995 року на підставі рішення ради 1992 року). В земресурсах більше нічого крім акту немає, кадастровий номер не присвоєний ділянці. Сказали, що потрібно зробити технічну документацію із землеустрокю щодо становлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). При виготовленні цієї документації один із сусідів відмовляється підписувати Акт встановлення і узгодження зовнішніх меж земельної ділянки. Чи можливо отримати карадстровий номер без цього акту ? чим регулюється порядок складання цих документів і де передбачено обовязковість підпису сусідів (адже при видачі державного акту старого зразка підпис цього сусіда є). Чи можна якимось іншим способом крім судового спору з сусідом щодо цього акту узгодження зареєструвати ділянку? 


г. Ровно

Комментарии автора вопроса

12.01.2015 10:34      комментарий относится к Бондарева Ольга
Підпис сусіда не потрібен.
А як же Стаття 198. Кадастрові зйомки
1. Кадастрові зйомки - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Стаття 198 ЗКУ Кадастрова зйомка включає: б) погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 12.01.2015 18:43
Є встановлений законом порядок вирішення таких проблем, як Ваш сусід.
0
фото
Off-line Ковріжних Валерій Вячеславович
адвокат
Ивано-Франковск
ответил 10.01.2015 16:45

Доброго дня ! Ваше питання потребує більш ретельного дослідження. Надати грунтовну консультацію у в умовах інтернт-спілкування наразі не є можливим, оскільки земельні спори належать до складних юридичних питань. Тому з метою якісного вирішення вашого проблемного питання, вам необхідно звернутися до адвоката зі всіма документами, після ознайомленн з якими, можна буде вжити певних заходів для захисту ваших прав на земельну ділянку.

З повагою, адвокат Ковріжних В.В.


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 10.01.2015 15:35
Підпис сусіда не потрібен, але необхідно дотриматись процедури, встановленої законом. Ви оплатили послуги землевпорядної організації, вони і мають все зробити і роз'яснити Вам.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?