Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ст.185 ч.1, ст 15 ч.3 ККУ

09.01.2015 13:03

При виході з супермаркету не слатив за товар(Іграшка), який коштував 213 грн.(без ПДВ 186).Був затриманий охороною та відведений до кімнати де був працівник міліції, який провів особистий обшук без понятих,Іграшка була в пакеті з книгою, яка належала мені.Потім чекали СОГ який прибув через 2 години, оформляли більше години!Тримали мене більше 3х годин!В поясненнях написав, що підкинули, після відпустили.Відео не показали, але просили признання!Як робити далі?До міліції ще не викликали!Чи можливо закрити крим.провадженнчя та зняти обвинувачення?





Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 09.01.2015 23:32
Доброго вечора! По-перше, ніякого обвинувачення відносно Вас поки що немає, Ви навіть йще не підозрюваний. Якщо у Вас є таке бажання, Ви можете навідатись до райвідділу міліції, звернутися до чергової частини та детально розпитати що та як зі "справою про крадіжку в супермаркеті", знайти слідчого (дійсно, якщо внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань) та звернутися до нього з усіма питаннями. Ви повинні знати, що ч. 1 ст. 185 КК України є злочином середньої тяжкості. В такому випадку можливе звільнення Вас від кримінальної відповідальності, якщо буде визнано, що на час розслідування або розгляду справи в суді внаслідок зміни обстановки вчинене Вами діяння втратило суспільну небезпечність та/або Ви перестали бути суспільно небезпечною. Це норма ст. 48 КК України. Є ще варіант звільнення від відповідальності у звьязку з передачею особи (тобто Вас) на поруки колективу підприємства, установи, організації за їхнім клопотанням (ст. 47 КК України). У таких випадках Ви не будете мати судимість. Ви також можете укласти угоду с потерпілим про примирення, але в такому разі буде винесений вирок на підставі угоди і Ви будете мати судимість, яка з часом буде знята у встановленому порядку. Раджу Вам звернутися до адвоката, який, за наявності-таки кримінального провадження щодо Вас, ознайомившись з матеріалами справи та наявними доказами подасть процесуально грамотні клопотання та заяви. Не виключена можливість навіть взагалі закриття кримінального провадження за відсутністю в Ваших діях складу кримінального правопорушення. Але потрібно бачити всі матеріали справи, якщо вона є. Успіху Вам!
0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 09.01.2015 22:33
этот ответ относится к Ищенко Олег С суммой теперь порядок. Кстати и после 01.01.2015 года (до 01.01.2016 года) - ставка социальной налоговой льготы равняется 50% прожиточного минимума - изменения в ПК.
0
фото
Off-line Ищенко Олег
адвокат
Киев
ответил 09.01.2015 19:58
этот ответ относится к Дрозач Екатерина

Ошибка. 121,8грн. Просто минимальная зароботная плата в этом году индексировлась разъяснениями Минсоцполитики, а прожиточный минимум - нет. 

В соответствии с ст. 51 КоАП, кража считается мелкой если ее сумма не превышает 0,2 НМГД. В соответствии с пп.5, п1 разд.ХХ Податкового кодкса Необлагаемый минимум равен социальной льготе, которая в свою очередь до 01.01.2015г равнялася 50% прожиточтого минимума, который в свою очередь равнялся 1218грн.


0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 09.01.2015 18:11
этот ответ относится к Ищенко Олег Добрый день, уважаемый коллега! Вы не могли бы разъяснить сумму в 144,9 грн?
1
фото
Off-line Ищенко Олег
адвокат
Киев
ответил 09.01.2015 14:46
ответ исправлен 09.01.2015 14:47

Ну сколько можно писать об одном и том же. Кража, если речь идет о 2014 годе, начинается с суммы 144,9 грн. Так что хоть есть НДС, хоть его нет, для Вас это не имеет никакого значения. Наймите себе адвоката и он популярно и доходчиво объянит Вам, что делать. Через интернет, предусмотреть все возможности врадли получится. 


0
фото
Off-line Смитюх Валентин
юрист
Одесса
ответил 09.01.2015 14:32

Госсподи, по перше - вивчить на пам'ять: я дивився цю іграшку, потім - не пам'ятаю точно. красти її?! Вона коштує 200 гривень не смішіть! Або ж випадково поклав її в кульок після того як подивився і звісно ж не збирався її брати, або ж мені взагалі її підкинули працівники охорони. Як я вже сказав я не знаю як вона там опинилась. 

вищевказане має бути розмитим, доки Вам не покажуть відеозйомки зі всіх камер. Ви маєте право Не свідчити взагалі. Не давати пояснень. Вам висунуто підозру? Ви ознайомлювалися під підпис?

наймайте адвоката... Ваша стаття криміналізована. Це не адмін, а кримінальна відповідальність.


1
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 09.01.2015 13:33

Погоджуюсь з колегою. Зверніться до адвоката. Кримінальне провадження по вашій справі, якщо відомості про злочин взагалі були внесені до ЄРДР можна легко закрити.


0
фото
Off-line Перехода Влада
юрист
Харьков
ответил 09.01.2015 13:21

Вы очень часто пишете тут об одной и той же ситуации. Советую вам все же обратиться к адвокату, потому что бесплатные консультации- не лучший способ защитить свои права в уголовном производстве. 

Если у вас нет денег на адвоката, в милиции вы имеете право требовать бесплатного. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?