Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Довідка про склад сім'ї

08.01.2015 21:27
Чи має право квартальний комітет не видавати мені довідку про склад сім'ї, якщо є заборгованість по комунальним послугам? Зокрема, прописана у приватному будинку і за цією адресою є борг за вивезення сміття. Мені довідка необхідна для того, щоб оформити допомогу по догляду за дитиною. Якщо мені цю довідку мають видати у будь-якому разі, незважаючи на заборгованість, то на які офіційні документи я можу посилатись? Заздалегідь дякую.
г. Вінниця



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 09.01.2015 02:43
Доброго вечора! Цілком розумію Ваше обурення! Такі дії ЖКП НЕЗАКОННІ, хоча й "практикуються". Керівники ЖКП, які не надають довідок порушують Закон України "Про звернення громадян", оскільки має бути надана відповідь на звернення; Закон України "Про інформацію", адже особа має право отримувати відомості стосовно себе. Крім Закону "Про інформацію", начальники ЖКП, які не видають довідок, порушують ст.32 Конституції України та ст. 302 Цивільного кодексу України. До того ж, стаття 21 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" передбачає, що підприємства, установи та організації несуть відповідальність за шкоду, заподіяну сім'ям з дітьми або державі внаслідок невчасної видачі документів або при видачі неправдивих даних і відшкодовують їх у встановленому законом порядку. Якщо невидача довідки начальником ЖКП призведе до втрати Вами допомоги на дитину чи втрати субсидії, суд зобов'яже цього начальника відшкодувати Вам допомогу зі своєї кишені. Якщо Вам відмовили в усному проханні видати довідку, треба ПИСЬМОВО звернутися до ЖКП з проханням видати потрібну довідку і надати Вам відповідь на заяву письмово (таку заяву надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення, або зареєструвати заяву в ЖКП, щоб на копії заяви розписалась і поставила вхідний номер відповідальна особа). Якщо письмово з ЖКП надали відповідь, що «прийдіть, - ми надамо довідку», а коли Ви приходите її не дають, в такому випадку візьміть із собою двох свідків (краще не родичів), які потім при потребі зможуть підтвердити, що довідку Вам не надали. Після цього варто написати скаргу до обласного Управління житлово-комунального господарства на дії керівництва Вашого ЖКП, та до міськвиконкому. Якщо так трапиться, що на Ваше звернення ЖКП не відреагує, або відреагує, але запізно, і Ви до цього часу зазнаєте матеріальних збитків, тоді потрібно звернутися із позовом до суду на ЖКП про відшкодування цих збитків. Успіхів Вам! Провчить їх там як треба! Бажаю Вам, щоб все вірішилось для Вас як найшвидче!
0
фото
Off-line Народний адвокат
Бровары (также Київ, Київська область, вся Україна)
ответил 08.01.2015 22:06
така практика існує....

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?