Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Видео

08.01.2015 15:52

Обвинувачений в ст.185 ч.1 ККУ через ст 15 ч.3
Об"єкт товар з супермаркету! Скажіть чи можу я отримати чи якось переглянути відеозапис з камер спостереження?
чи можу отримати довідку про собівартість в закупці товару ? 


г. Киев

Комментарии автора вопроса

10.01.2015 18:39
КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження

воно?

10.01.2015 15:41
Ні, поки не повідомлений про підозру



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 13.01.2015 23:27

Кроме всего сказанного коллегами, Вы имеете прваво подать ходатайство следователю и следственному судье о назначении по делу судебно-товароведческой экспертизы для установления стоимости товара.

Если стоимость будет меньше 121 грн. 80 коп. - уголовное дело закроют.

Если мой ответ вам помог, оставляйте отзыв.

Удачи.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 11.01.2015 00:09
Так, ВОНО. Проте таке клопотання Ви можете заявити при отриманні статусу "підозрюваного" у кримінальному провадженні - після вручення "повідомлення про підозру". Дивиться ст.ст. 42, 220, 221 КПК України. Ви можете робити виписки, але краще зняти копії (будь ласка при можливості якісні), наприклад, цифровим фотоапаратом та отримати копію запису диску. Якщо, вподальшому, Ви забажаєте отримати правову допомогу та залучити до справи адвоката, йому буде зручніше почати працювати.
0
фото
Off-line Ищенко Олег
адвокат
Киев
ответил 08.01.2015 17:36
ответ исправлен 08.01.2015 17:37

О себестоимости я Вам уже писал. По поводу записи заявите ходатайство следователю.

И еще. Судя по Вашим комментариям, Вы еще не обвинувачений.


0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 08.01.2015 16:21
Доброго дня! Звичайно можете. У Вас є право на захист від обвинувачення. Ви маєте право ознайомлюватись з доказами, якими обгрунтовується Ваша підозра у вчиненні кримінального правопорушення. Зверніться письмово (щоб Ваше звернення було долучено до матеріалів кримінального провадження) до слідчого з вимогою надати Вам для ознайомлення та перегляду відеозапису (-сів) з камер спостереження супермаркету. Ви маєте право звернутися з клопотанням до слідчого на проведення процесуальних дій, а саме витребувати у адміністрації супермаркету довідку про розрахунок вартості товару. Ви взагалі маєте право звертатися з клопотаннями до слідчого про проведення тих чи інших процесуальних дій. Вам повинні були надати пам'ятку про Ваши права та обов'язки, в який все має бути розписано. Успіхів Вам!

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?