Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оплата послуг водоканалу

24.09.2013 16:10
Я є інвалід війни, зі мною проживають дружина і двоє дітей. Право на пільгу мають троє за винятком повнолітньої дочки, норма води на одного чоловіка в нашому місті 5,6 куба, вся сім"я в місяць витрачає від 5 до 6 кубів(фактично норму на одного чоловіка), водоканал вимагає витрачену кількість води ділити на чотирьох 3/4 по 0 грн оплата а 1/4 по повній вартості, хотя фактично я маю пільгову оплату 16,8 куба води. Чи правомірні дії водоканалу?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Shevchuk Svitlana
юрист
Ровно
ответил 24.09.2013 18:23
ответ исправлен 24.09.2013 18:50

Дії водоканалу правомірні.

Відповідно до ст.13 Закону України  "Про статус  ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", Ви маєте право на 100-процентну  знижку  плати за користування комунальними послугами (у тому числі за воду) (п.5 ст.13).

Пільги щодо оплати житла та комунальних послуг надаються ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, і особам, на яких поширюється чинність зазначеного Закону, незалежно від того, хто є наймачем і яка форма власності житлового фонду, з урахуванням членів їх сім'ї, які проживають разом з ними, виходячи із встановлених чинним законодавством норм житла та розміру плати за користування ним.

До комунальних послуг належать:  водопостачання,  включаючи постачання привізною  водою для господарсько-побутових  потреб;гаряче водопостачання; користування тепловою енергією;  вивезення побутових відходів;  водовідведення, включаючи   обслуговування вигрібних ям  загального  та  особистого користування в  садибах житлових   будинків; газ, у тому числі зріджений,  що використовується для опалення житлових приміщень, підігріву  води в будинках, які не мають централізованого гарячого водопостачання; користування електроенергією. (Постанова КМУ «Про порядок надання пільг, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 16.02.94 р. № 94 із змінами).

У разі встановлення квартирних засобів обліку їх показання розподіляються пропорційно кількості мешканців квартири. Пільги споживачам з оплати послуг надаються на частку, отриману після такого розподілу, за фактичними витратами, але не вище нормативів (норм) споживання, визначених законодавством (п.22 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2005 р. № 630). Оплата за послуги з урахуванням пільг нараховується з дати подання документів, що підтверджують право на пільгу.


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 24.09.2013 16:26

ДЕЙСТВИЯ ВОДОКАНАЛА ПРАВОМЕРНЫЕ ПОСКОЛЬКУ ТАК У ВАС ЗАПИСАНО НА ДАННЫЙ МОМЕНТ.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?