Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Даі

05.01.2015 22:54

Чи має право працівник ДАІ зупиняти автомобіль на європейській регістрації без працівника митної служби ,якщо так ,то які документи інспектор має право вимагати? Дякую


г. Ужгород



Ответы юристов

0
фото
Off-line Липявка Игорь
юрист
Киев
ответил 06.01.2015 01:23

Правила дорожного движения Украины. Там нет ограничений для проверки автомобилей на украинской регистрации или нет. Почитайте п.2.9"В" - я думаю Вам даст ответ на вопрос, который Вы хотели бы задать изначально!))


0
фото
Off-line Пан Олександр
юрист
Харьков
ответил 06.01.2015 00:25
ответ исправлен 06.01.2015 00:31

Доброго вечора.Відповідно до ст.16 ЗУ"про дорожій рух" де сказано ,що Водій зобов'язаний: 

мати при собі та на вимогу працівників міліції, а водії військових транспортних засобів на вимогу посадових осіб військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України пред'являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, страховий поліс про укладання договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб у разі надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів. Тобто Ви повинні були предявити посвідчення водія і реєстраційні документи на транспортний засіб.

 Якщо потрібна більш детальна інформація,то звертайтеся. https://vk.com/id284265642 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?