Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Возможно ли такое заявление в суд и его перспективность

23.09.2013 10:29
Заява про встановлення факту що має юридичне значення(ст. 257 цпк?????)
В грудні 2010 року моєю родиною була придбана квартира за адресою, яка розташована на останньому поверсі, однак виявилось що дах над квартирою потребує ремонту, і під впливом природних факторів у вигляді опадів або танення снігу відбувається потрапляння води до квартири. Також над квартирою розташований технічний поверх (де доречі існують дикі птахи, що невідповідає санітарним нормам) крізь який вода потрапляе до приміщення де проживає моя сімя з двома малолітніми дітьми. Під час опадів або танення снігу коли відбувається потрапляння води кріз стелю до квартири дружина з дітьми змушена перечікувати ці природні явища в іншому місті а саме у рідних, для уникнення впливу негативних факторів на здоровя дітей таких як підвищена вологість (молодща дитина встигла у віці шістьох місяців перехворіти на гострий бронхіт що я повязую з цією ситуацією зазначати чи ні цей факт??) обмеження в пересуванні під час протікання стелі та інші. Ст..6 Житлового Кодексу дає визначення житловому приміщенню: жилі будинки і жилі приміщення призначаються для постійного проживання громадян; вода яка потрапляє до квартири через стелю унеможливлює постійне проживання в квартирі дітей тому квартира не відповідає вимогам житлового приміщення. Як докази хочу додати копії відповідей представників влади (міска та обласна влада посилається на брак коштів) на яких доречі покладено зберігання житлового фонду згідно ст. 15 Житлового Кодексу,копія акту складеного представниками керуючей компанією ТзОВ «МЖК» які мають здійснювати утримання будинку, фотографії.
Прошу суд:
Встановити факт що квартира за адресою, не відповідає вимогам житлового приміщення




Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Цебак Іван
юрист
Львов
ответил 23.09.2013 14:39

що ви хочете досягнути ?

факт ні вам треба зробитит комсію про обстеження кватири і її акт всстановить факт


0
фото
Off-line Гилис Виталий
юрист
Ровно
ответил 23.09.2013 14:28
ответ исправлен 09.12.2013 21:35
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 23.09.2013 11:21

Ні. Вам треба проводити обстеження Вашої квартири та подавати позов до ЖЕКу. Встановлення фактів в порядку окремого провадження до Вашої ситуаціїї відношення не має.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 23.09.2013 10:36

Наведені Вами факти зазвичай фіксуються в актах обстеження житлового приміщення. В залежності від питань, які ви хочете зясувати під час обстеження залежать і органи, які проводитимуть вказані обстеження. (ЖЕО, Санепідемстанція і т.п.)


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 23.09.2013 10:32

Ні. Таку заяву Вам повернуть..



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?