Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Сертификація імпортних харчових продуктів

24.12.2014 13:07

При ввозі на територію України імпортних харчових продуктів, (спортивне харчування) їх сертифікація буде необхідною? Який взагалі порядок ввозу в Україну імпортних харчових продуктів? Дякую


г. Харьков



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 25.12.2014 10:23

Доброго дня! Положеннями статті 16 Закону України від 12.05.91 N 1023-XII "Про захист прав споживачів", статті 5 Закону України від 23.12.97 N 771/97-ВР "Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини", статті 4 Закону України від 17.07.97 N 468/97-ВР "Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції" визначено, що підставою для ввезення на митну територію України товарів, що підлягають обов'язковій сертифікації, є сертифікат відповідності чи свідоцтво про визнання відповідності, виданий або визнаний уповноваженим на те органом.

Спортивне харчування входить до переліку продуктів, які підлягають сертифікації, відповідно до ЗУ № 771/97-ВР.

Таким чином, необхідною підставою для здійснення митного оформлення імпортної продукції (у вашмоу випадку спортивного харчування), що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, є сертифікат відповідності (свідоцтво про визнання відповідності). 



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?