Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

помощь осужденному

01.10.2012 11:50
Здравствуйте!
Скажите вот если человек, который отсидел свой срок в тюрьме, у которого нет никого из родных и близких кому он нужен, выйдет на волю зимой, а него только шлепки на ногах, ему кто то сможет оказать помощь?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line М Т
юрист
Киев
ответил 01.10.2012 13:32

Добрий день!

Питання надання допомоги особам,  які звільнені від відбування покарання, регулюється у главі 24 Кримінально-виконавчого кодексу, більш детально – у наказі N 38/86/89 від 4 березня 2009 року "Про затвердження Порядку взаємодії органів і установ виконання покарань, територіальних органів внутрішніх справ, органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості щодо надання особам, які можуть бути звільнені від відбування покарання та відбули покарання, допомоги в трудовому і побутовому влаштуванні, соціальній адаптації". Питання соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання регулюються Законом "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк".

Зокрема, відповідно до ч. 2. ст. 157 Кримінально-виконавчого кодексу, "особам, звільненим від відбування покарання може бути видана одноразова грошова допомога за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на фінансування Державної кримінально-виконавчої служби України". Порядок надання такої допомоги врегульований у Наказі 12.03.2012  № 394/5 "Про затвердження Порядку та умов надання одноразової грошової допомоги особам, звільненим з місць відбування покарання" Також, особи, звільнені від відбування покарання, у разі відсутності необхідного за сезоном одягу, взуття і коштів на їх придбання забезпечуються одягом і взуттям безоплатно.


0
фото
Off-line Кожарко Елена
юрист
Киев
ответил 01.10.2012 13:26

Доброго дня! Відповідно до п.2 ст.157 КВК -
"У разі відсутності необхідного за сезоном одягу, взуття і
коштів на їх придбання особи, звільнені від відбування покарання,
забезпечуються одягом і взуттям безоплатно. Їм може бути видана
одноразова грошова допомога за рахунок коштів Державного бюджету
України, передбачених на фінансування Державної
кримінально-виконавчої служби України".



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?